Akcija Piegādei
Magnetar Classic 80kg meklēšanas magnēts

Magnetar Classic 80kg meklēšanas magnēts

24.99 Eur
Nav noliktavā


paziņot kad būs pieejams
Kods: CLASSIC-80KG

Magnetar Classic 80kg meklēšanas magnēts

Adhēzija 80 kg
Svars 193 g
Diametrs 48 mm

Vai metāla priekšmets ir iekritis upē vai ezerā, vai varbūt esat pazaudējuši kādas dārglietas mājās? Jums palīdzēs Magnetar Classic meklēšanas magnēts, kura saķeres spēks ir 80 kg.

80 kg saķeres spēks ir viens no sakotnējiem neodīma magnētu vidū. Ierīce ir piemērota nelielu priekšmetu izņemšanai no ūdenstilpēm. Specializētu meklēšanas darbu laikā ir nepieciešams izmantot magnētus ar lielāku pievilkšanas spēku.

Neodīma magnēta neapšaubāma priekšrocība ir spēja pievilkt objektus, kas ir pārklātii ar smērvielu vai benzīnu. 80 kg magnēts tiks galā ar pazaudēto tērauda, ​​čuguna un niķeļa atslēgu, naglu, instrumentu, rezerves daļu meklēšanu.

Magnetar Classic var izmantot kā magnētu lauka apstākļiem. Iztīrīt dārzu, piemājas teritoriju un puķu dobes no metāla atkritumiem tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk!

Magnēta unikālās īpašības padara to par nepārspētu rīku sarežģītos meklēšanas apstākļos. Tagad meklētāji ar neodīma magnēta palīdzību varēs piekļūt grūti sasniedzamām vietām, dziļām gravām, akām un urbumiem.

Tā kā Magnetar Classic ir Izstrādāts kā magnēts ūdenstilpēm, to neietekmē korozija. Šāds produkts izpildīs metāla detektora funkciju, bet papildus dzelzs produktu atrašanai magnētsir tieši iesaistīts to izņemšanā ārā.

Meklēt pazudušus priekšmetus vai unikālas senlietas tagad kļūs daudz vieglāk un interesantāk. Meklējošā magnēta esamība veicina jauna hobija rašanos. Šis hobijs ir līdzīgs zvejai, izņemot to, ka makšķeres vietā jālieto Magnetar Classic.

Meklējumi izdosies, ja magnēts ir izvēlēts pareizi. Mūsu veikalā konsultanti ieteiks jums optimālu neodīma magnēta modeli konkrētam meklēšanas veidam.

Piegāde
Saņem Pats
DPD Pickup punkts
Pasta Stacija
Omniva
Circle K
Kurjers Rīgā
Rajonu centri
Rajoni
DPD Pickup punkts
Omniva
Kurjers
Cena
Bezmaksas!
Bezmaksas!
Bezmaksas!
Bezmaksas!
Bezmaksas!
4 EUR
5 EUR
5 EUR
Bezmaksas!
Bezmaksas!
7 EUR
Datums
Piegādes valsts

Apmaksa
Skaidrā naudā:
Mūsu veikalā
Pie piegādes Latvijā
Bankas pārskaitījums:
Jebkuram piegādes veidam
Online maksājums:
Jebkuram piegādes veidam

Garantija 2 gadiAr šo preci pērk

Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Vairāk