Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Black Magnet F80 meklēšanas magnēts 80kg ar koferi BOX200

41,00 €
37,00
-10 %
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! Rīgā, Latgales (Maskavas) 418B
Piegāde
Cena
Datums
Black Magnet F80 meklēšanas magnēts 80kg ar koferi BOX200
Kods: BOX200-F80
Tips Magnēts ar koferi
Adhēzija 80 kg
Diametrs 48 mm
Izmērs 178x127 mm
Augstums 111 mm
Garantija 2 gadi

Vai metāla priekšmets ir iekritis upē vai ezerā, vai varbūt esat pazaudējuši kādas dārglietas mājās? Jums palīdzēs Black Magnet meklēšanas magnēts, kura saķeres spēks ir 80 kg.

80 kg saķeres spēks ir viens no sakotnējiem neodīma magnētu vidū. Ierīce ir piemērota nelielu priekšmetu izņemšanai no ūdenstilpēm. Specializētu meklēšanas darbu laikā ir nepieciešams izmantot magnētus ar lielāku pievilkšanas spēku.

Neodīma magnēta neapšaubāma priekšrocība ir spēja pievilkt objektus, kas ir pārklātii ar smērvielu vai benzīnu. 80 kg magnēts tiks galā ar pazaudēto tērauda, ​​čuguna un niķeļa atslēgu, naglu, instrumentu, rezerves daļu meklēšanu.

Black Magnet var izmantot kā magnētu lauka apstākļiem. Iztīrīt dārzu, piemājas teritoriju un puķu dobes no metāla atkritumiem tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk!

Magnēta unikālās īpašības padara to par nepārspētu rīku sarežģītos meklēšanas apstākļos. Tagad meklētāji ar neodīma magnēta palīdzību varēs piekļūt grūti sasniedzamām vietām, dziļām gravām, akām un urbumiem.

Tā kā Black Magnet ir Izstrādāts kā magnēts ūdenstilpēm, to neietekmē korozija. Šāds produkts izpildīs metāla detektora funkciju, bet papildus dzelzs produktu atrašanai magnētsir tieši iesaistīts to izņemšanā ārā.

Meklēt pazudušus priekšmetus vai unikālas senlietas tagad kļūs daudz vieglāk un interesantāk. Meklējošā magnēta esamība veicina jauna hobija rašanos. Šis hobijs ir līdzīgs zvejai, izņemot to, ka makšķeres vietā jālieto Black Magnet.

Meklējumi izdosies, ja magnēts ir izvēlēts pareizi. Mūsu veikalā konsultanti ieteiks jums optimālu neodīma magnēta modeli konkrētam meklēšanas veidam.

UZMANĪBU!

 • Uzglabājiet meklēšanas magnētus prom no elektriskājām iekārtām.
 • Pievelkot objektus, magnēti var traumēt jūsu pirkstus.
 • Bērni var lietot magnētus tikai pieaugušo klātbūtnē.

"BLACK MAGNET" Koferis meklēšanas magnētam F80-F200X2. Inžektorlējuma polietilēna sakausējums, kura svars, pateicoties īpašai tehnoloģijai, ir samazināts par 20%. IP67, ūdensizturīgs un triecienizturīgs. Silikona gumijas blīve nodrošina korpusa hidroizolāciju. Uzmanieties no starpliku caurduršanas vai griezumiem.

Ja nevarat atvērt koferi pēc lidojuma, ceļojuma vai atgriešanās no kalniem, vienkārši atskrūvējiet aizbīdni pretēji pulksteņrādītāja virzienam, lai līdzsvarotu spiedienu korpusa iekšpusē un ārpusē.

Sezonā ar augstu temperatūru un augstu mitruma līmeni, lai izvairītos no pārāk augsta korpusa temperatūras, nenovietojiet koferi zem tiešiem saules stariem. Netīrumus, kas pielipuši uz korpusa ārējās virsmas, var mazgāt ar sadzīves mazgāšanas līdzekli. Neizmantojiet cietās tērauda birstes, lai nesaskrāpētu virsmu.

Magnētus var uzglabāt ar sānu un augšējo skrūvi, to neatvienojot. Kofera iekšējie izmēri ļauj novietot dažādu ražotāju magnētus.

Specifikācija:

 • Ārējais izmērs: 178x127x111 mm.
 • Iekšējais izmērs: 142x75x96 mm.
 • Svars: 500 g.
 • Priekš magnētiem: F80, F120, F120X2, F200, F200X2.
 • Ergonomisks dizains ar ērtiem gumijas rokturiem augšpusē un no sāna.
 • Darba temperatūra: -40℃ līdz 90℃.
 • IP67, ūdensizturīgs un triecienizturīgs.
 • Automātiskais spiediena izlīdzināšanas vārsts - izlīdzina iekšējo spiedienu un neļauj iekļūt ūdenim.
 • Blīvgredzens.
 • Patentētā piekaramā atslēga ļauj ērti darboties ar vienu roku un ir piemērota RPC korpusam.
 • Izgatavots no SUS304 nerūsējošā tērauda, ​​eņģe ir cieta un izturīga.
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Fjodors
Fjodors
pirms 2 mēnešiem
1, 2, 3!!! Un sūtījums saņemts! Jāiet tik uz ūdens izmēģināt. Uz ūdens izmēģināts! Ir tā vērts tas pirkums! Paldies morex.lv par ātro reakciju/ izsūtīšanu/ precizējumu pa telefonu.
Marika
Marika
pirms mēneša
MOREX darbojas ļoti profesionāla, atsaucīga un cilvēciski patīkama komanda. Lai arī dīvaini skan, bet jāsaka: "bija prieks izdot naudu"! Jo atradu, viegli apmaksāju un ērti saņēmu tieši to, ko meklēju mūsu viesu namiņam! Paldies!
Aksels
Aksels
pirms 7 mēnešiem
Paldies par preci, ļoti ātra piegāde salīdzinoši ar citiem veikaliem te daudz lētāk var nopirkt preces tpc iesaku visiem šo veikalu Morex.lv
Sandis
Sandis
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju sporta preces, laba kvalitāte un ātra piegāde, cenas ir apmierinošas, iesaku visiem šo internetveikalu