Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Minelab X-Terra PRO metāla detektors (3707-0001)

329,00
Uz pasūtījumu pēc 10-20 dienām
Piegāde
Cena
Datums
Minelab X-Terra PRO metāla detektors (3707-0001)
Kods: 3707-0001
Tips Grunts
Frekvence kHz 5-10-15 kHz
Barošana Li-Ion
Svars 1.3 kg
Garums 630-1380 mm
Jutība 25 režīmi
Ūdensizturība Līdz 5 m
Iesācējiem
Vidējā klase
Profesionālais
Pludmales atradumi
Zemūdens
Frekvence līdz 9 kHz
Frekvence 10-15 kHz
Frekvence no 16 kHz
Spole līdz 10"
Spole līdz 11-14"
Spole no 15"
DD spole
PinPoint
Ūdens izturīgs 5 m
Skaļuma regulēšana
Displeja apgaismojums
Austiņu ligzda 3.5 mm
Garantija 3 gadi

Izcēlies no pūļa un uzlabo savu metālu meklēšanas līmeni ar visjaunāko Minelab X-TERRA PRO metāla detektoru. Vienkārši iestatiet savu detektoru, lai tas atbilstu Jūsu reljefam ar parka, lauka un pludmales meklēšanas režīmiem, un atstājiet visu smago darbu detektoram, lai sāktu atklāt vēlamos dārgumu. Kad Jūsu prasmes uzlabosies, X-TERRA PRO piedāvā iespēju attīstīties, izmantojot PRO-SWITCH (pārslēdzamās frekvences tehnoloģiju),lai Jūs varētu iestatīt to uz 5, 8, 10 vai 15 kHz, nospiežot tikai vienu pogu un kontrolēt jebkuru vidi vai situāciju, ar ko saskarsieties. Pilnīgi ūdensizturīgs līdz 5 m dziļumam un aprīkotsar tādām funkcijām kā  5 audio režīmi, vadības bloka lukturis un roktura vibrāciju.

Detektora galvenās priekšrocības:

 • PRO-SWITCH: Minelab X-TERRA PRO, ko darbina uzlabots PRO-SWITCH™ dzinējs, Minelab X-TERRA PRO sniedz jums iespēju pārslēgt frekvences. Atklājiet mērķus lielā dziļumā jebkurā vietā un jebkuros apstākļos - ir dziļums, un ir Minelab dziļums.
 • MEKLĒŠANAS REŽĪMI: izvēlieties kādu no iepriekš ieprogrammētiem meklēšanas režīmiem: 2 parkam, 2 laukam un 2 pludmalei.
 • PILNĪBĀ ŪDENSIZTURĪGS: ar ūdensnecaurlaidīgu vadības kārbu un spoli līdz 5 m (16 ft) X-TERRA PRO var paņemt līdzi, lai kur jūs dotos – uz sauszemes vai ūdenī.
 • PLUDMALE: Minelab X-TERRA PRO dominē pludmalē ar speciālu pludmales režīmu, kas darbojas vissmagākajos sālsūdens apstākļos.
 • VIEGLS UN KOMPAKTS: X-TERRA PRO sastāv no 3-daļīgiem stieņiem, kas sver tikai 1,3 kg un salokās līdz 63 cm.
 • VIEGLS LIETOŠANĀ: Lielais LCD displejs un intuitīvais lietotāja interfeiss ļauj iesācējiem viegli sākt darbu un pieredzējušiem mantas meklētājiiem ātri un viegli pielāgot iestatījumus.
 • APGAISMOJUMS UN VIBRĀCIJA: Aprīkots ar vadības bloka apgaismojumu, sarkanu displeja apgaismojumu, tastatūras apgaismojumu un vibrāciju uz roktura, lai Jūs varētu ieslēgt apgaismojumu pat pēc saulrieta.
 • SKAŅAS VADĪBA: Pateicoties vairākām toņu opcijām dārgumu skaņa nekad nav bijusi skaidrāka — X-TERRA PRO uzlabotais audio nozīmē, ka jūs ne tikai "dzirdēsiet", vai mērķis ir atkritumi vai dārgums, bet arī varēsiet novērtēt tā izmēru un dziļumu. .
 • SKAĻA UN SKAIDRA SKAŅA: skaidra skaņa ar iebūvētu skaļruni.
 • IZSTRĀDĀTAS ILGSTĀKAM: cenšoties ieņemt vadošo pozīciju veiktspējas un atbalsta ziņā, Minelab globālais tīkls nodrošina X-TERRA PRO 3 gadu garantiju.
 • MEKLĒŠANAS PROFILI: 6 pielāgoti

Komplektācija:

 • Eliptiska spole V12X Double-D
 • V12X Spoles aizsargs
 • Uzlādes kabelis
 • Lietošanas rokasgrāmata
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vilhelmine
Vilhelmine
pirms mēneša
Iegādājoties dārza šūpuļdīvānu, esam patīkami pārsteigti par ātro apkalpošanu, preces piegādes ātrajiem termiņiem. Tagad pirkums priecē mūs dārza teritorijā.
Santa
Santa
pirms 2 nedēļām
Paldies par ļoti labu un ātru piegādi. Kurjers bija ļoti laipns un pretī nakoš,un bērni ir neizsakāmi laimīgi par so batutu.
Anna
Anna
pirms mēneša
Ļoti labs klientu atbalsts un piegāde pat ātrāk, nekā sākotnēji norādīts pasūtījumā. Zviedru siena kalpo bērnam jau 3. gadu un jaunpasūtītsais masāžas galds atnāca ļoti ātri.
Agris
Agris
pirms mēneša
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.