Par mums

Jūsu vistuvākais interneta veikals MOREX.LV
MOREX no citiem interneta veikaliem atšķiras ar to, ka mūsu preces ir noliktavā uz vietas. Tas nozīmē, ka, ja pasūtījumu veicat no rīta, tad arī pasūtījums būs gatavs saņemšanai jau rīta stundā. To izņemt, pie mums Maskavas 418B varat pēc 20 minūtēm no pasūtījuma veikšanas brīža. Tāpat varat izvēlēties piegādi uz mājām vai uz jebkuru Omniva vai DPD pakomātu visā Latvijā. Pasūtīji preci-saņēmi preci!

Labas cenas
MOREX.LV strādā ar tiešajiem produktu ražotājiem bez starpniekiem. Klients maksā tieši tik, cik ir patiesā preces vērtība. Mēs piedāvājam konkurētspējīgu preces cenu, kas, vairums gadījumu, nozīmē, ka tā ir arī zemākā cena Latvijas tirgū. 

Mums ir 15 gadu pieredze, kuru laikā esam attīstījuši veidot teicamu servisu, saprotamu preču aprakstus, nodrošināt kvalitatīvas preces ar labāko cenu un veikt pasūtījuma apstrādi 20 min laikā. 

Kvalitātes garantija
Mūsu uzņēmumā augstu vērtējam preču kvalitāti un cenu. Tieši tāpēc katra prece, ko piedāvājam saviem klientiem, ir ieguvusi MOREX oficiālu garantijas zīmi.  Tas nozīmē, ka tās ir izgājušas īpašus izpētes procesus, pēc kuriem ir konstatēts, ka konkrētā prece atbilst mūsu uzņēmuma kvalitātes standartiem. 

Unikāls piedāvājums
Interneta veikals piedāvā plašu un unikālu preču klāstu, kas vairums gadījumu, ir vienīgās piedāvātās Latvijā. Morex.lv var lepoties, ka sadarbojas ar tādiem zīmoliem kā  INTEX, POWERBALL, GARRETT, MINELAB, BESTWAY un daudziem citiem. Mums ir personīgi izstrādāta skaistumkopšanas pakalpojumu preču klāsts ar preču zīmi RESTPRO. Tie ir kvalitatīvi masāžas galdi, tetovēšanas krēsli un meistaru krēsli. Visas piedāvātās preces ir augstas kvalitātes un ar divu gadu garantiju. 

Apkalpošana
MOREX pulkā ir 100 000 klientu, un to skaits katru dienu pieaug. Mēs strādājam, lai katrs no tiem un vēl daudziem topošajiem klientiem justos īpaši. Šim mērķim strādā visa internetveikala ’’Morex’’ komanda. Mūsu profesionālie darbinieki gan uz vietas veikalā, gan sazinoties attālināti izstāstīs par preci, tās saņemšanu un lietošanu. 

MOREX.LV interneta veikals piedāvā plašas iespējas preču saņemšanā un piegādē. Klientiem ir iespēja saņemt preci pie mums uz vietas Maskavas 418B vai izvēlēties piegādi uz:

Omniva pakomātiem;
DPD pickup;
Latvijas pasta nodaļām;
Circle K paku izsniegšanas vietām 
Ar kurjerdienesta starpniecību uz klienta norādīto adresi. 
Piegādāsim tā, kā Jums ir visērtāk!

Patstāvīgi bonusi 
Mēs rūpējamies par to, lai katrs klienta pirkums būtu patīkams. Tāpēc, lai iepirkties būtu vēl interesantāk, MOREX piedāvā bonusu- iegādājoties kādu preci no Restpro produkcijas uz vietas, saņemsiet 5EUR kuponu nākamajam Respro pirkumam. 

Savas kārotās lietas varat pasūtīt mūsu MOREX.LV interneta veikalā vai pa telefonu +371 26003120. Esam pieejami tā, kā Jums ir visērtāk!

Izdevušos pirkumus Jums vēl ’’MOREX’’ komanda!


Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Andis
pagājušajā nedēļā
Morex.lv ir viegli un saprotoši iepirkties, pietiekami liels klāsts, ceru ka vēl lielāks būs. Gan arī klātienē bija patīkami iepirkties, paskaidro un iesaka pēc jūsu vēlmēm. Patīkami veikala strādnieki 😊👍👍👍
Elīna
pagājušajā nedēļā
Lielisks serviss, ātra piegāde, mājaslapā viss labi saprotams un pārskatāms! Cenas arī draudzīgas!
Lauris
pirms 2 mēnešiem
Loti labs veikals. Atsaucīgi un zinoši pārdevēji. Strādā pircējam ērtā laikā.
Gunta
pirms 2 mēnešiem
Ideāli. Vīri palīdz preces izvietot automašīnā. Laipna un draudzīga apkalpošana
Andris
pirms mēneša
Ļoti labs veikals , bet vēl patīkamāk, ka strādā ari brīvdienās!)