Par mums


Pieredze
Strādājam no 2007. gada, esam apkalpojuši virs 200 000 klientu, esam saņēmuši no mūsu klientiem vairāk nekā 1000 atsauksmes internetā ar augstu novērtējumu. 

Labas cenas
Preci pārsvarā vedam pilnos konteineros no tiešajiem produktu ražotājiem bez starpniekiem, tāpēc spējam nodrošināt labu cenu, kas, vairumā gadījumu ir arī zemākā cena tirgū. Jūs samaksāsiet tieši tik, cik ir patiesā preces vērtība. 

Laika ekonomija 
Pasūtot MOREX veikalā, Jūs saņemsiet savu pasūtījumu solītā laikā, parasti prece ir uz vietas un pieejama uzreiz. Visi preču atlikumi ir reāli un atjaunojās reālā laikā, tas nozīmē, ja redzat atlikumā 10 gab., tad tie arī ir reāli atlikumi un nav jāgaida apstiprinājums, ka prece tiešam ir.  

Unikāls piedāvājums
Piedāvājam plašu un unikālu preču klāstu, kas vairumā gadījumu, ir vienīgais piedāvātais Latvijā. Interneta veikalā Jūs varat iegādāties dažādu pazīstamo zīmolu produkciju, piemēram Minelab, Intex, Bestway, Jobe, Aqua Marina, Thetford, Enders, u.c. Ražojam meklēšanas neodīma magnētus zem sava brenda Black Magnet. Mums ir savs brends skaistumkopšanā RESTPRO, kas piedāvā augstas kvalitātes masāžas galdus, skaistumkopšanas kušetes, tetovēšanas un meistaru krēslus un arī citas interesantas skaistumkopšanas preces.   

Kvalitātes garantija
Jūs saņemsiet kvalitātīvu produktu par labu cenu. Visas preces ir ar 2-3 gadu garantiju. Augsti vērtējot kvalitāti un cenu, katra prece, ko piedāvājam Jums ir  izgājusi īpašus izpētes procesus, pēc kuriem ir konstatēts, ka konkrētā prece atbilst mūsu uzņēmuma kvalitātes standartiem.  

Apkalpošana
Darām visu iespējamo, lai Jums būtu ērti, ātri un patīkami pie mums iepirkties. Strādājam, lai katrs no Jums justos īpašs, ar šo mērķi strādā visa MOREX komanda. Jūs varat uzdot jautājumus par preci gan uz vietas veikalā, gan sazinoties attālināti, bet visas populārās atbildes būs jau iepriekš ievietotas preces aprakstā.
 


Pašizvešana 
Jums ir iespēja saņemt preci pie mums uz vietas Maskavas 418B negaidot, vienkārši atbraucot ciemos. Ja precei uz bildes ir uzraksts UZ VIETAS, tas nozīmē, ka prece atrodas tieši veikalā un to var saņemt uzreiz. Mēs rūpējamies par to, lai Jums būtu ērti saņemt Jūsu pasūtījumu, tāpēc tieši Jums izveidojām plašu personīgo autostāvvietu, tikai MOREX klientiem. Jūsu ērtībai pašizvešana ir iespējama katru dienu, izņemot svētku dienas. Ja prece ir smaga, tad palīdzēsim Jums to aiznest līdz mašīnai. Pašizvešanas priekšrocība ir tajā, ka pasūtījumu dabūsiet uzreiz un preci varēsiet redzēt jau pirkuma brīdī. Piegāde 
Piegādes cenu un visus iespējamos piegādes variantus Jūs redzēsiet personīgi jau konkrētas preces aprakstā un arī grozā, jo piegādes cena automātiski aprēķināsies ņemot vērā sūtījuma svaru un izmērus. Ja precei tiek piedāvāts pakomāts, tad tas nozīmē, ka mēs jau pārliecinājāmies, ka kasti tiešām var ievietot pakomātā. 

Jūs varēsiet izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu, kā:

  • Pakomāti Omniva, Venipak, DPD un Latvijas Pasts pakomāti. 
  • Piegādē uz pasta nodaļām.
  • Paku izsniegšanas punkti Circle K,
  • Klasiskā piegāde ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi. 


Piegādāsim tā, kā Jums ir visērtāk! 
 

Nopirkt preci var vienkārši atbraucot pie mums ciemos uz Maskavas ielu 418B, Rīgā, veicot pasūtījumu internetā vai pa telefonu +371 26003120. ​ ​

Novēlām Jums pozitīvas emocijas no pirkumiem MOREX veikalā!​​


Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Juris
Juris
pirms 6 mēnešiem
Tikai fakti: pasūtījums veikts pirmdien 13:15. Ziņa no pasta nodaļas Smiltenē par pienākušo sūtījumu - otrdien 7:40!!! Nu fantastiski! Paldies!
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.