Par mums

Jūs nevarēsiet iegādāties nevienu papildus jeb “bonusa” savas dzīves sekundi. Bet ar mūsu palīdzību Jūs varēsiet saglābāt pietiekami daudz savas dzīves laika, lai varētu to patīkami pavadīt.  

Veikalā “Morex” preces tiek iegādātas ar vienu peles klikšķi. Pēc pasūtījuma veikšanas prece būs pie Jums ātrāk, nekā Jūs esat gatavi gaidīt.   

Neviens vēl joprojām nav iemācījies tirgot laiku. Taču mēs jau sen esam iemācījušies vērtēt katru klienta sekundi, kā pašu personīgo. 

 

Prece uzreiz

 

“Morex” ir mazliet pārveidojis vecu slavenu frāzi “Naudu no rīta – krēslus vakarā!” par daudz skanīgāku - “Ja nauda no rīta – tad arī krēslus no rīta”, kas ir kļuvusi par mūsu kredo. Tikko Jūs esat veikuši pasūtījumu, Jūs uzreiz varat doties tam pakaļ, vai pasūtīt piegādi. Ejošās preces vienmēr ir pieejamas uzreiz, it kā Jūs būtu parastā veikalā, nevis interneta veikalā. 

 

Minimālas cenas

 

“Morex” pa tiešo strādā ar daudziem ražotājiem. Tādēļ Jūs iztērēsiet tieši tik daudz līdzekļu, cik prece maksā, un turklāt vēl labi ietaupīsiet, jo mēs strādājam bez starpniekiem. Pietiekami bieži mūsu piedāvātās cenas ir zemākās Latvijā.    

14 gadi mūsu cītīga darba šādas darbības shēmas izveidošanā ir devuši augļus: “Maksājiet minimāli – saņemiet maksimāli!”  

 

Kvalitāte garantēta

 

“Morex” interneta veikals darbojās jau sen un savus piegādātājus ir izpētījis, līdzīgi kā Jūs savus bērnus. Tāpēc veikals sniedz oficiālu garantiju katrai preces vienībai. 
Un vēl veikals garantē to cenu, par kuru Jūs veicat pasūtījumu. Tā paliks tāda pati jebkura gadījumā.

Laba reputācija ir nenovērtējama un mēs to lieliski zinām. 

 

Ekskluzīvs

 

Daudzas no tām precēm, ko Jūs redzat mūsu vitrīnās par šādām piedāvātām cenām ir pieejamas tikai pie mums. Piemērām, “Morex” ir ekskluzīvs bērnu zviedru sienu “Pionieris” ražotāja pārstāvis Baltijas valstīs. Un tas ir tikai viens no daudziem “Morex” ekskluzīviem piedāvājumu piemēriem.   

Nenoliedzami, pārpircēji pastāv, bet vai ir vērts pārmaksāt?

 

Apkalpošana

 

Mums ir vairāk par 100 000 klientu. Un pat tad, kad to skaits pārsniegs 2 miljonus, mūsu darbiniekiem atradīsies pietiekami daudz laika, ko veltīt katram no Jums.  

Vēlaties, lai Jums pastāsta par preci? Nav problēmu! 

Esat atbraukuši pie mums un vēlaties, lai Jums parāda vēl dažas preces? Vienmēr laipni! 

Piegāde – kā Jums ērtāk – uz pakomātu, vai līdz mājas durvīm. 

 

Bonusi? Protams!

 

“RESTPRO” zīmola pircējs saņems kuponu 5 Eur vērtībā jebkuru “RESTPRO” preču iegādei. 

Mums regulāri notiek dažādas “atlaižu” akcijas, neskatoties uz to, ka veikalā jau tāpat ir ļoti pievilcīgas cenas. 

Ja Jums ir dārgs Jūsu laiks un budžets – veiciet pasūtījumus ar vienu klikšķi “Morex” internetveikalā vai zvaniet – mēs pieņemam pasūtījumus arī telefoniski. 

 

No sirds vēlam Jums veiksmi un panākumus!