Ūdenssporta veste-peldveste bērniem Jobe Neoprene Safety Life Vest, dzeltena

Izmēri
XS/S M/L
Izvēlieties izmēru
69,99
Piegāde
Cena
Datums
Ūdenssporta veste-peldveste bērniem Jobe Neoprene Safety Life Vest, dzeltena
Kods: 244920001
Maks. svars 20-30 kg
Krāsa Zila/Dzeltena
Apkakle Ir
Peldspēja 100N
Garantija 2 gadi

Viena no svarīgākajām lietām, kas skar ūdens tuvumu ir drošība. Lai arī ko Jūs darītu ūdens tuvumā vai uz tā, ir jāpārliecinās, ka tiek ievēroti visi drošības pasākumi. Tāpēc kārtības nodrošināšanai Jums un Jūsu bērniem nāks palīgā Jobe ērtā glābšanas veste. Šī 100N ISO sertificētā neoprēna drošības veste ir paredzēta jūsu bērna maksimālajai drošībai.

Vestes ārpuse pilnībā pārklāta ar mīkstu, elastīgu neoprēnu un iekšpuse no viegla 3D auduma, lai nodrošinātu maksimālu komfortu. Spilgtās krāsas un atstarojošie paneļi nodrošina ne tikai foršu izskatu, bet arī optimālu redzamību. Maksimālā drošība ir garantēta!

Īpašības:

  • Unisex 
  • Ūdens novadīšanas sistēma
  • Svilpi avārijas gadījumā
  • Spilgtas krāsas un atstarojoši paneļi optimālai redzamībai
  • Kājstarpes siksna optimālai drošībai
  • EPE putas
  • Mīksts un elastīgs neoprēna audums ārpusē un viegls 3D audums iekšpusē
  • Regulējama siksna: 2,5 cm (2x)
  • Izmēri: XS/S: <20 kg, M/L: 20-30 kg
  • Spēcīga YKK sprādze un YKK rāvējslēdzējs
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Kristine
Kristine
pirms 3 nedēļām
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.