Metāla detektors Minelab GO-FIND 11 (3231-0022)

129,00
8 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Metāla detektors Minelab GO-FIND 11 (3231-0022)
Kods: 3231-0022
Tips Grunts
Frekvence kHz 7.8 kHz
Barošana 4xAA / 1.5 V
Spole (collās) 8"
Svars 1 kg
Garums 1300 mm
Iesācējiem
Vidējā klase
Profesionālais
Artefakti un dārgumi
Pludmales atradumi
Zemūdens
Zelts
Frekvence līdz 9 kHz
Frekvence 10-15 kHz
Frekvence no 16 kHz
Spole līdz 10"
Spole līdz 11-14"
Spole no 15"
DD spole
PinPoint
Ūdens izturīgs
Skaļuma regulēšana
Displeja apgaismojums
Austiņu ligzda 3.5 mm
Garantija 2 gadi

Minelab GO-FIND 11 Metāla detektors ar 8" Ūdensizturīgu Meklēšanas spoli.

Metāla detektors Minelab GO-FIND 11 ir pārsteidzošs Minelab GO-FIND līnijas sākotnējā modeļa pārstāvis. Ierīce ir ļoti ērti lietojama, kompakta un izdevīga. Tā ir ideāli piemērota visu vecumu iesācējiem.

Ierīce uzbūvēta ar VFLEX tehnoloģiju - Minelab GO-FIND 11 izmanto vismodernāko digitālo elektroniku un signālu apstrādi, lai uzlabotu parasto vienas frekvences (VLF) metāla noteikšanas tehnoloģiju.

Vienkrāsainā displejā ir redzamas četras ikonas, kas raksturo nosakāmo mērķi - tās precīzi pateiks, ko esat atradis. Displejā tiek parādīti arī jutīguma līmeņi, skaļuma līmeņi un akumulatora uzlādes līmenis.

Minelab GO-FIND 11 ir viegli saliekams un izliekams. Metāla detektors ir ļoti kompakts - tā garums salocītā veidā ir tikai 55 centimetri. Tas viegli iekļaujas jebkuras, pat mazākās automašīnas bagāžniekā, mugursomā vai pat pakā. Izliktā veidā ierīces garums ir līdz 130 centimetriem. Tā ir piemērota gan lielu, gan mazu priekšmetu meklēšanai. Ierīces svars un pielāgojumi ir lieliski piemēroti bērniem, tajā pašā laikā to ir diezgan grūti salauzt.

Metāla detektora īpašības:

  • Īpaši viegls - tikai 1000 grami
  • Saliekams korpuss un ērta montāža
  • 7,8 kHz ūdensizturīga spole - Jūs varat meklēt dārgumus gan uz sauszemes, gan ūdenī
  • Jutīguma pielāgošana (trīs līmeņi)
  • Metāla detektoru darbina 4 AA baterijas (nav iekļautas komplektā)

Varbūt viena no svarīgākajām šī metāla detektora priekšrocībām ir tā izcilā cena! Minelab GO-FIND 11 ir pilnvērtīgs metāla detektors ar 8" meklēšanas spoli, bloku un roku balstiem monētu un citu interesantu atradumu meklēšanai.

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 4 nedēļām
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.