Studijas Gaismu komlekts 2x125W, 2x softboxes, 2 statīvi

68,99
4 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Studijas Gaismu komlekts 2x125W, 2x softboxes, 2 statīvi
Kods: 00014145
Augstums 80-200 cm
Svars 3.2 kg
Jauda 125 W x 2
Garantija 2 gadi

Aprīkojat savu foto studiju? Vēlaties iepriecināt tuvu cilvēku, kuram patīk fotografēt? Vai jums steidzami ir jāveic profesionāla fotosesija, bet jums nepietiek apgaismojuma? Jūs esat atraduši tieši to, kas jums nepieciešams - šis fotostudijas komplekts jums nodrošinās kvalitatīvu fotografēšanu un ietaupīs jūsu laiku, jo vairs nebūs jāmeklē visi nepieciešamie piederumi.

Šis komplekts ir ideāli piemērots portretu fotografēšanai, preču fotografēšanai un video uzņemšanai. Piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem fotogrāfiem un videogrāfiem. Komplektā ietilpst statīvs ar augstumu 80-200 cm, ko var veiksmīgi izmantot gan studijā, gan āra. Šis statīvs ļauj brīvi regulēt apgaismojuma slīpuma leņķi, kas būtiski palielina komplekta funkcionalitāti.

Apgaismojuma komplektācijā ir efektīvas spuldzes ar jaudu 125 W (apgaismojuma efektivitāte līdz 600 W),kas nodrošina gaismu ar dienasgaismas temperatūru (5500 K). Tas ļauj precīzi pielāgot baltā balansu un maksimāli dabiski atveidot fotografēto objektu krāsas, neizmantojot apgrūtinošu digitālo apstrādi.

Pasteidzieties pasūtīt komplektu ar piegādi uz mājām vai nāc uz mūsu veikalu Rīgā apskatīt pieejamās preces. Ieprieciniet savus klientus ar kvalitatīvām fotogrāfijām!

Komplektā:

 • 2 x softboksi
 • 2 x statīvs
 • 2 x spuldze, vītne E27
 • 2 x futrāli

 

Specifikācija:

 • 2 fotolampas
 • vienas spuldzes jauda: 125W, E27 vītne
 • spuldzes efektivitāte: 600W
 • spuldzes krāsa: 5500K (neitrāls)
 • regulējams stara leņķis: jā
 • softbox izmēri: 50x70cm
 • statīva augstums: 80-200 cm
 • svars: 3,22 kg
 • svars iepakojumā: 3,62 kg

 

 

Ar šo preci pērk
Foto fons 5x1.6m, balts (foto_00038)
Foto fons 5x1.6m, balts (foto_00038)
24,99
Tips: Polipropilēns
Izmērs: 1.60x5 m
Krāsa: Balta
StudioKing Background Super Flexiglass 1,45 x 5 m
StudioKing Background Super Flexiglass 1,45 x 5 m
84,95
Tips: Polipropilēns
Izmērs: 1.45x5 m
Krāsa: Balta

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 4 nedēļām
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.