Veikala adrese Rīga, Granīta 3 k-1 (līdz 06.08.2021)
Pasūtiet zvanot
10:00-20:00 darbadienās
10:00-18:00 brīvdienās

Bērnu guļammaiss pastaigām SB007 rozā ar apdruku

29,90 €
18,50
-39 %
Nav noliktavā
Bērnu guļammaiss pastaigām SB007 rozā ar apdruku
Kods: SB007
Izmērs 80x45 cm
Krāsa Rozā
Svars 0.7 kg
Garantija 2 gadi

Katrai mātei ir svarīgi būt pārliecinātai, ka pirmajos bērna dzīves mēnešos nekas neapdraud viņa veselību. Tādēļ, kad jāiet ārā aukstajā sezonā, īpaša uzmanība tiek pievērsta virsdrēbju kvalitātei.

Labākais risinājums bērna ērtai uzturēšanai uz ielas ir ziemas maiss bērniem. Konverti pastaigām no TM Springos ir stilīgie, funkcionālie modeļi, kas droši pasargās bērnu no aukstuma, vēja un mitruma.

BABY SLEEPING SB007 guļammaiss bērniem maigi rozā krāsā ar apdruku ir piemērots mazajām princesēm. Vecāki labprāt ietuntuļos savu jaundzimušo meitu bērnu maisā pirmajai fotosesijai svaigā gaisā.

Modelis ir piemērots ikdienas pastaigām, jo ​​tas bērnam nodrošina mierīgu miegu siltos un komfortablos apstākļos. Siltināts guļammaiss bērniem neļauj mitrumam un vējam tikt iekšā, vienlaikus saglabājot bērna siltumapmaiņu.

Konverta augšpuse ir izveidota kapuces formā. Vecāki vienmēr var pielāgot kapuces izmēru, pievelkot lenti.

Bērnu guļammaisu var aiztaisīt ar vertikālo rāvējslēdzēju priekšā, tāpēc ir vienmēr viegli noskaidrot, kā jūsu bērns jūtas.

Bērnu guļammaisi ir piemēroti bērnu pārvadāšanai uz ragavām, bērnu ratiņiem, pārnēsājamos groziņos. Lai bērns neizkristu ārā, ziemas konverts ir jāpiestiprina pie ratiņiem vai citām ierīcēm ar jostām. Lai to izdarītu, aizmugurē ir atrodamas piecas atveres, kas neļauj aukstumam tikt iekšā.

Mūsu veikals novēl jums daudz priecīgu momentu ar jūsu bērniem un zīdaiņu veselīgu attīstību. Iegādājieties īpašus BABY SLEEPING guļammaisu modeļus. TM Springos produktu kvalitāte ir pārbaudīta gadu gaitā.

Īpašības:

  • Ārējais materiāls - 100% poliesteris.
  • Produkta kopējais garums - 80 cm.
  • Priekšējās daļas garums - 60 cm.
  • Platums plašākajā vietā - 45 cm.
  • Platums apakšā - 40 cm.
  • Kapuces regulēšana ar pievelkamo lenti.
  • 5 caurumi jostām.

Ar šo preci pērk