Bērnu sporta komplekss Pioner C5C zili-dzeltens

410,00
1 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Bērnu sporta komplekss Pioner C5C zili-dzeltens
Kods: DSK-PIONER-C5C-BLUE
Stiprina Pie sienas
Izmēri 225х58.3 cm
Augstums 200 cm
No Sienas 13.3 cm
Maks. Slodze 100 kg
Svars 45 kg
Garantija 2 gadi

Ja vēlaties mājās aprīkot sporta zonu, zili-dzeltenā zviedru siena Pioner-C5C ar plašu sporta aprīkojumu būs lielisks risinājums. Sporta kompleksa droša konstrukcija un vingrošanas rīku daudzveidība palīdzēs gan bērniem, gan pieaugušajiem aktīvi pavadīt brīvo laiku. Siena ir piemērota arī bērnu iestādēm, sporta nodarbībām un fizioterapijas telpām.

Bērnu zviedru siena var izturēt 100 kg slodzi. Tas nozīmē, ka uz tās var sportot vairāki bērni vienlaikus. Komplekss tiek piestiprināts pie sienas vairākās vietās, tāpēc tas ir ļoti stabils. Metāla detaļas ir krāsotas ar pulvera pārklājumu, tāpēc tās nebaidās no temperatūras maiņas, mitruma un ūdens ietekmes.

Pioner-C5C mājas sporta komplekss sastāv no horizontālām kāpnēm, vertikāliem roku stieņiem, uzkarināmā horizontālā stieņa, sānu kāpnēm un kāpšanas tīkla. Tīklu var nostiprināt sporta sienas labajā vai kreisajā pusē. Vingrošanas paklājs nav iekļauts komplektā, bet to vienmēr var iegādāties mūsu veikalā.

Sporta nodarbības būs iespējamas jebkuros laika apstākļos, ja mājās ir uzstādīta daudzfunkcionālā zviedru siena. Trenažieris palīdzēs jums uzturēt ikdienas fizisko aktivitāti, ja jums nav laika un iespēju apmeklēt sporta zāli. Turklāt sporta komplekss ļaus bērniem izklaidēties, uzlabojot veselību.

Bērnu sporta kompleksa Pioner-C5C raksturojums:

  • Augstums ir 2 m, garums - 2.25 m.
  • Pieļaujamā slodze - 100 kg
  • Attālums no sienas ir 13,3 cm.

Uzkarināmie rīki:

  • Virve.
  • Vingrošanas gredzeni.
  • Trapece.
  • Uzkarināmais tīkls.

Ar šo preci pērk