Impulsa lādētājs (12-24V) (20-65Ah) 30A

59,99
2 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Impulsa lādētājs (12-24V) (20-65Ah) 30A
Kods: 00011163
Ampēri 30 A
Volti 12-24 V
Akumulatoriem: 20-65 Ah
Garantija 2 gadi

Šis lādētājs ir paredzēts populārākajiem 12V un 24V akumulatoriem, ko izmanto laivās, automašīnās un rūpniecībā. Turklāt tam ir ātras uzlādes funkcija. Izmanto automašīnu, motociklu, laivu un svina-skābes akumulatoru 20-65Ah uzlādēšanai. Tam ir īpašs slēdzis, kas ļaus pielāgoties akumulatoram. Lādētājam ir kompakts izmērs, kas atvieglo tā lietošanu un uzglabāšanu. Tas atbalsta lielāko daļu tirgū pieejamo akumulatoru.

Lādētājam ir indikators, kas parāda akumulatora uzlādes līmeni. Tas ļauj uzlādēt ierīci līdz izvēlētajam līmenim. Pateicoties šai funkcijai, jums nav jāmin, vai akumulators ir pietiekami uzlādējies – lādētājs vienkārši to parādīs.

Specifikācija:

  • krāsa: melna un sarkana;
  • materiāls: metāls;
  • uzlādes laiks: 4-6 h;
  • baterijas: 12 un 24 V;
  • maksimālā strāva: 30A;
  • izmērs: 26,5x19cm;
  • svars: 4,05 kg;
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Anda
Anda
pirms 5 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms 3 mēnešiem
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 2 mēnešiem
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
11 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.