Akumulatoru lādētājs 12V 6А

34,00 €
24,00
-30 %
10 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Akumulatoru lādētājs 12V 6А
Kods: 00011050
Ampēri 6 A
Volti 12 V
Akumulatoriem: 20-65 Ah
Garantija 2 gadi

Profesionāla ierīce akumulatoru uzlādēšanai automašīnās, motociklos un motorlaivās. Tas ir universāls, moderns 6/12 V lādētājs, kas ļauj uzlādēt dažāda veida akumulatorus: tradicionālos, svina skābes, pašapkalpošanās un bez apkopes. Īpaši viegli lietojams, pateicoties kuram ikviens var viegli uzlādēt transportlīdzekļa akumulatoru.

Taisngriežim ir slēdzis, kas ļauj izvēlēties akumulatora uzlādei nepieciešamo jaudu: 6 V vai 12 V. Turklāt uz paneļa ir gaismas diodes, kas parāda ierīces uzlādes stāvokli procentos. Tas ir ārkārtīgi viegls un mazs, tāpēc to ir viegli pārnēsāt un uzglabāt automašīnā vai mājās.

Specifikācija:

  • melna krāsa
  • materiāls: plastmasa
  • izeja: AC110V / 230V: DC 12V
  • jauda: 4,2A
  • maksimālā uzlādes strāva: 6A
  • indikatora gaismas: 6
  • barošanas kabeļi (garums): 1,5 m
  • izmērs (garums / platums / augstums): 8,5 / 16/18 cm
  • svars: 1,5 kg
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Anda
Anda
pirms 5 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms 3 mēnešiem
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 2 mēnešiem
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
11 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.