Karabīne stiprināšanai, tērauds, Ø 6,3 mm

7,00
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Karabīne stiprināšanai, tērauds, Ø 6,3 mm
Kods: 816.002.010.001
Tips Stiprinājumi
Materiāls Tērauds
Svars 0.3 kg
Izmērs 9x9x17 cm
Diametrs 6.3 mm
Garantija 2 gadi

Stiprināšanas karabīne ir īpaši paredzēta uzstādīšanai telpā vai zem nojumes. Stiprinājums ir izgatavots no tērauda, ​​aizsargāts ar biezu galvaniskā pārklājuma slāni. Uz plāksnes ir montāžas caurumi. Karabīnes iekšā atrodas neilona gultnis. Stiprinājums ir izturējis testus un guvis atbilstības sertifikātus.

Raksturojums:

  • Izmēri: 90x90x168 mm.
  • Montāžas caurumi: Ø 6,3 mm.
  • Materiāls: tērauds

Vai vēlaties, lai šūpoles jūs priecētu pat tad, ja ārā ir auksts laiks? Nopirkt tērauda stiprināšanas karabīni mūsu veikalā ir pareizais lēmums.

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 4 nedēļām
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.