Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Pumpja adapteris Aqua Marina Inflatable SUP Valve

14,00
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Pumpja adapteris Aqua Marina Inflatable SUP Valve
Kods: B0302515
Svars 0.100 kg
Izmērs 3.18х7.57 сm
Garantija 2 gadi

Jūs varat pat nepamanīt savā bagāžā vieglo un mazo pumpja adapteri Inflatable SUP Valve. Bet jūs noteikti nevarēsiet iztikt bez tā palīdzības, kad jums būs jāpiepumpē savs sup dēlis. Pārejas savienojumu var izmantot ar automašīnu kompresoru vai riepu kāju pumpi. Adapteris ir piemērots arī citiem mūsdienu sup dēļu modeļiem: Rapid, Zray, Shark, Gladiator un citiem. Izmantojot divas gumijas paplāksnes, iestatiet nepieciešamo ieejas dziļumu standarta savienotājā. Jūsu sup dēlis būs gatavs ceļojumam 10 minūšu laikā!

Galvenās īpašības:

  • vārsts: 70% DuPont Minlon®, 30% neilons;
  • izmērs 3,18 x 7,57 cm;
  • svars 0,1 kg;
  • vārsta sprausla: varš + gumija;
  • sprauslas diametrs: 7,6 mm;
  • iepakojuma izmērs: 4x8x4 cm

Pasteidzieties pirkt pumpja pārejas savienojumu par pievilcīgu cenu.

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vilhelmine
Vilhelmine
pirms mēneša
Iegādājoties dārza šūpuļdīvānu, esam patīkami pārsteigti par ātro apkalpošanu, preces piegādes ātrajiem termiņiem. Tagad pirkums priecē mūs dārza teritorijā.
Santa
Santa
pirms 2 nedēļām
Paldies par ļoti labu un ātru piegādi. Kurjers bija ļoti laipns un pretī nakoš,un bērni ir neizsakāmi laimīgi par so batutu.
Anna
Anna
pirms mēneša
Ļoti labs klientu atbalsts un piegāde pat ātrāk, nekā sākotnēji norādīts pasūtījumā. Zviedru siena kalpo bērnam jau 3. gadu un jaunpasūtītsais masāžas galds atnāca ļoti ātri.
Agris
Agris
pirms mēneša
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.