Bērnu divpusēja koka tāfele Kruzzel 32x41x67 cm

29,99
2 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Bērnu divpusēja koka tāfele Kruzzel 32x41x67 cm
Kods: 00009449

Sensacionāls komplekts katram mazam bērnam. Izglītojošā tāfele ir lieliskas izklaides garantija neatkarīgi no dzimuma. Daudzfunkcionāls mācību dēlis stimulē iztēli un radošumu, kā arī vingrina manuālās prasmes — mazākajā vecumā. Tāfele ne tikai izklaidē, bet arī māca pacietību, attīsta koncentrēšanos un vingrina atmiņu, māca pirmos burtus un ciparus. Tā ir lieliska ideja dāvanai ikvienam mazulim!

Daudzfunkcionālās izglītojošās tāfeles rāmis ir pilnībā izgatavots no koka — viss ir lieliski noslīpēts un drošs pat pašiem mazākajiem. Masīvā ir klasisks abakuss ar pērlītēm, ar kurām bērns sāks savu piedzīvojumu ar skaitīšanu. Pēc tam viņš varēs apgūt matemātikas pamatdarbības, piemēram, saskaitīšanu, atņemšanu un reizināšanu. Mazulim būs jātiek galā arī ar pulksteni, kurā viņš ar roku palīdzību var brīvi iestatīt laiku; mācīties atpazīt laiku.

Tāfeles melnā puse ir paredzēta krāsošanai ar krītiņiem. Visus šādus krīta zīmējumus pēc spēles beigām var viegli izdzēst ar komplektā iekļauto sūkli. Tāfeles baltā puse ir paredzēta krāsošanai ar sausās dzēšanas marķieri (to spēles beigās var arī izdzēst ar sūkli).

Komplektā iekļautajai marķiera pildspalvai ar švammīti ir magnēts, pateicoties kuram tie lieliski pielīp pie tāfeles.
Specifikācija:

  • materiāls: koks
  • izmēri: 32x41x67 cm
  • komplekta svars: 1,2 kg
  • svars ar iepakojumu: 1,5 kg
Komplektā iekļauts:
  • divpusējs dēlis
  • marķieris ar magnētu
  • sūklis ar magnētu
  • 5 krītiņi
Ar šo preci pērk
Lauku rotaļu māja Starplay
Lauku rotaļu māja Starplay
129,00
Izmērs: 140x108 cm
Augstums: 115.5 cm
Krāsa: Varavīksnes
Koka konstruktors ar instrumentiem, 3 in1
Koka konstruktors ar instrumentiem, 3 in1
29,90
Tips: Bērnu darbnīca
Izmērs: 21x21x37 cm
Svars: 1.83 kg
Koka garāža ar liftu, 3 stāvi (9351)
Koka garāža ar liftu, 3 stāvi (9351)
54,00
Tips: Transports
Izmērs: 40x50x46 cm
Svars: 3 kg
Bērnu telts-pils, zila 105x105x135 cm
Bērnu telts-pils, zila 105x105x135 cm
18,00
Izmērs: 105x105x135 cm
Augstums: 135 cm
Krāsa: Zila

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms mēneša
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.