Bērnu zviedru siena Pioner-C107 balti-pelēks

410,00
1 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Bērnu zviedru siena Pioner-C107 balti-pelēks
Kods: DSK-PIONER-C107-WHITE
Stiprina Pie sienas
Izmēri 135х73-170 cm
Augstums 218 сm
Maks. Slodze 100 kg
Svars 44 kg
Garantija 2 gadi

Vai esat ilgi sapņojis aprīkot sporta zonu savam bērnam? Daudzfunkcionāls bērnu sporta komplekss Pioner-S107 ar slidkalniņu būs lielisks risinājums dzīvoklim, mājai, kā arī iestādēm, kas nodarbojas ar bērnu fizisko audzināšanu.

Bērnu zviedru siena ir izgatavota no augstas kvalitātes metāla ar pulvera pārklājumu. Pioner-C107 kompleksa priekšrocība ir sporta aprīkojuma dažādība.

Zviedru sienas ekspluatācija ir stabila un droša. Pieļaujamā svara slodze ir 100 kg. Komplekss tiek uzstādīts pie sienas.

Slidkalniņš ar platformu kļūs par lielisku papildu trenažieri līdz ar paredzētiem vingrošanas gredzeniem, virvi, trapeci un kāpšanas tīklu. Zviedru sienai ir pievilkšanās stienis, kā arī horizontālie stieņi roku trenēšanai.

Bērnu no 1-1,5 gadu vecuma jau ieinteresēs sporta spēles un fiziskie vingrinājumi uz bērnu sporta kompleksa. Drošs un daudzfunkcionāls bērnu sporta komplekss Pioner-C107 palīdzēs attīstīt lokanību, uzlabot stāju, trenēt muskuļus.

Komplektācija:

  • Virve
  • Trapece
  • Kāpšanas tīkls (ar iespēju to piestiprināt pie jebkuras sienas malas).
  • Vingrošanas gredzeni.
  • Slidkalniņš (1,2 m garš) ar platformu.

Slidkalniņu var nopirkt atsevišķi un pēc vēlēšanās.

Vislabākais, ko vecāki var izdarīt, ir parūpēties par viņu bērna veselību un fizisko attīstību. Bērnu zviedru siena ir universāls trenažieris dažāda vecuma bērnu izklaidei un sporta aktivitātēm.

Ar šo preci pērk
Trapece priekš zviedru sienas
Trapece priekš zviedru sienas
10,00
Veids: Trapece
Virves garums: Regulējams
Izmērs: 4x32 cm
Basketbola grozs priekš zviedru sienas
Basketbola grozs priekš zviedru sienas
22,00
Veids: Basketbola grozs
Izmērs: 38x48 cm
Svars: 1.7 kg

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Kristine
Kristine
pirms 3 nedēļām
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.