Bērnu sporta komplekss Pioner-C1H zaļi-dzeltens (zviedru siena)

129,00
Nav noliktavā
Paziņot kad būs pieejams
Bērnu sporta komplekss Pioner-C1H zaļi-dzeltens (zviedru siena)
Kods: dsk_pioner_c1h_green
Stiprina Pie sienas
Izmēri 50х90 cm
Augstums 217 cm
No Sienas 13.6 cm
Maks. Slodze 100 kg
Svars 18 kg
Garantija 2 gadi

Bērnība ir nevaldāmas enerģijas, aktīvu sasniegumu un pirmo uzvaru laiks. Dodiet savam bērnam iespēju pavadīt brīvo laiku nevis pie planšetdatora vai mobilā telefona ekrāna, bet gan sportojot!

Bērnu zviedru siena Pioner-C1H būs lielisks stimuls Jūsu bērnam sākt nodarboties ar sportu. Tās spilgtās krāsas piesaistīs jebkura bērna uzmanību – izvēlieties tādus toņus, kas patīk Jūsu mazulim. Šis sporta komplekss ir paredzēts bērniem no 3 gadu vecuma, un to var uzstādīt ne tikai mājās, bet arī jebkurā bērnu iestādē. Ar šī kompleksa palīdzību bērni un pusaudži stiprinās dažādas muskuļu grupas un uzlabos balsta un kustību orgānu sistēmas darbību. Parūpējieties par savu bērnu veselību jau tagad!

Sienu konstrukcijai ir pulverveida pārklājums papildu drošībai, un tā ir izgatavota no izturīgiem un videi draudzīgiem materiāliem. Sporta kompleksa kvalitāti apliecina starptautiskie sertifikāti. Jūsu bērna rīcībā būs trose, gredzeni, vertikālās kāpnes, pievilkšanās stienis un tarzāns – bērns vairs neslaistīsies apkārt bez darāmā! Šīs zviedru sienas milzīgā priekšrocība ir daudzfunkcionalitāte - ja laika gaitā Jūsu bērns zaudēs tajā interesi, to vienmēr var papildināt ar citiem sporta piederumiem.

Nopirkt zviedru sienu C1H ir ļoti vienkārši - pasūtiet piegādi uz mājām vai brauciet pēc preces uz mūsu veikalu Rīgā, Maskavas ielā 418b. Piedāvājiet nekontrolējamai bērnu enerģijai veselību stiprinošo virzienu!

 • Iepakojuma izmērs: 222 cm x 43 cm x 50 cm;
 • Izmērs: 0,5 m x 0,9 m x 2,17 m;
 • Atstarpe starp sienu: 13,6 cm;
 • Griestu rāmja garums: 84 cm;
 • Griestu rāmja platums: 53,8 cm;
 • Griestu rāmja platums ar pievilkšanās stieni: 89 cm;
 • Pakāpienu augstums: 26 cm;
 • Rekomendējamais vecums: no 3 gadiem;
 • Svars: 18 kg;
 • Maksimālā slodze: 100 kg;
 • Krāsa: zaļš, dzeltens;
 • Komplektācija: trose, gredzeni, vertikālās kāpnes, pievilkšanās stienis un tarzāns.


Uzmanību! Drošām nodarbībām rekomendējam iegādāties vingrošanas paklāju.


Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Juris
pirms 2 mēnešiem
Tikai fakti: pasūtījums veikts pirmdien 13:15. Ziņa no pasta nodaļas Smiltenē par pienākušo sūtījumu - otrdien 7:40!!! Nu fantastiski! Paldies!
Andris
pirms 3 nedēļām
Viss augstākajā līmenī! Tik ātru datu apstrādi un piegādi nebiju redzējis.
Anda
10 months ago
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Andis
pirms 3 mēnešiem
Morex.lv ir viegli un saprotoši iepirkties, pietiekami liels klāsts, ceru ka vēl lielāks būs. Gan arī klātienē bija patīkami iepirkties, paskaidro un iesaka pēc jūsu vēlmēm. Patīkami veikala strādnieki 😊👍👍👍
Elīna
pirms 3 mēnešiem
Lielisks serviss, ātra piegāde, mājaslapā viss labi saprotams un pārskatāms! Cenas arī draudzīgas!