Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Ceļojumu ūdens pudele suņiem ar bļodu, 200ml

19,99
4 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Ceļojumu ūdens pudele suņiem ar bļodu, 200ml
Kods: 00021033

Pārnēsājama suņu ūdens pudele ir lieliski piemērota mājdzīvnieku mīļotājiem, kuriem patīk daudz laika pavadīt ārā kopā ar pūkaino draugu. Pateicoties šai ierīcei, jūs varat nodrošināt mājdzīvniekam piekļuvi tīram dzeramajam ūdenim ceļojumu laikā, garās pastaigās vai karstās vasaras dienās.

Pudelei ir 3 pamatfunkcijas. Tajā varat uzglabāt pārtiku, ūdeni, kā arī var padzirdīt dzīvnieku. Šis risinājums nodrošinās, ka Jūsu mājdzīvniekam vienmēr būs pieejams tīrs ūdens un barība. Kompaktais dozatora un pudeles karabīnes izmērs nodrošina, ka tam vienmēr ir vieta, un tas jums nebūs apgrūtinošs. Plata dozatora bļoda ir veidota tā, lai mazu un lielu šķirņu suņi varētu viegli dzert. Jūs varat lietot to izmatojot vienu roku, pateicoties intuitīvajai pogai, un, pateicoties īpaši izstrādātajai, iebūvētajai bļodiņai, jūsu suns jutīsies ērti. Blokāde, kas atrodas blakus ūdens iesmidzināšanas pogai, novērš ticamību, ka transportēšanas laikā izšļakstās ūdens. 
Specifikācija:

  • materiāls: dzīvniekiem droša plastmasa
  • pudeles tilpums: apmēram 200 ml
  • trauka tilpums: apmēram 100 ml
  • bļodas izmērs: 10x6,5x4cm
  • izmērs: 27x7x7cm
  • svars: 172g
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vilhelmine
Vilhelmine
pirms mēneša
Iegādājoties dārza šūpuļdīvānu, esam patīkami pārsteigti par ātro apkalpošanu, preces piegādes ātrajiem termiņiem. Tagad pirkums priecē mūs dārza teritorijā.
Santa
Santa
pirms 2 nedēļām
Paldies par ļoti labu un ātru piegādi. Kurjers bija ļoti laipns un pretī nakoš,un bērni ir neizsakāmi laimīgi par so batutu.
Anna
Anna
pirms mēneša
Ļoti labs klientu atbalsts un piegāde pat ātrāk, nekā sākotnēji norādīts pasūtījumā. Zviedru siena kalpo bērnam jau 3. gadu un jaunpasūtītsais masāžas galds atnāca ļoti ātri.
Agris
Agris
pirms mēneša
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.