Gaisa kondicionieris (siltumsūknis) Mitsubishi SRK-SRC35ZSX-W Diamond Nordic series
Uz pasūtījumu pēc 1-2 dienām
Piegāde
Cena
Datums
Kods: SRK-SRC35ZSX-W
Telpa 36-50 m²
Patēriņš 0.19-1.42 kW/h
Dzesēšanas jauda 3.5 kW
Sildīšanas jauda 4.3 kW
Gaisa plūsma m³/min 13.9 m³/min
Kondicioniera izmērs 92x31x22 cm
Kondicioniera svars 13 kg
Invertora izmērs 80x64x29 cm
Invertora svars 43 kg
Dzesēšanas temperatūra ° C -15°C ~ +46°C
Sildīšanas temperatūra ° C -20°C ~ +24°C
Garantija 2 gadi
Jūs saņemsiet:
  • A + klases ekonomisko enerģijas patēriņu,
  • zemu trokšņa līmeni;
  • paaugstinātu efektivitātes līmeni līdz pat 500% apkures režīmā.
Split-sistēma ietaupīs jūsu vietu, laiku un naudu:
  • Split-sistēmu apkopošana nav nepieciešama vairāk kā vienu reizi gadā.
  • Sienas kondicionieri ir ekonomiskāki par mobilajiem uz 70-80%.
  • Mazāk trokšņa - sienas kondicionieri ir par 20 decibeliem klusāki nekā mobilie.
Neriskējiet – pasūtiet montāžu!
Pasūtot montāžu pie mums, ir spēkā bezmaksas piegāde Rīgā un 50 km rādiusā ap Rīgu.
Specifikācija:
  • Tips: Sienas;
  • Ražotājs: Mitsubishi;
  • Kompresora tips: Inverter;
  • Saldēšanas jauda: 3.5 kW;
  • Sildīšanas jauda: 4.3 kW;
  • Saldēšanas efektivitātes koeficents (EER): 4.73;
  • Apkures efektivitātes koeficents (COP): 4.78;
  • Enerģijas patēriņa klase: A+++;
  • Elektroenerģijas patēriņš atvēsināšanai: 740W
  • Elektroenerģijas patēriņš apkurināšanai: 900 W;
  • Gaisa plūsma: 13.9 m³/min;
  • Atvēsināšanas temperatūras: -15~46 °C;
  • Sildīšanas temperatūras: -15~21 °C;