Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Kamīna ventilators ar 5-asmeņiem

45,00
4 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Kamīna ventilators ar 5-asmeņiem
Kods: 00009596

Kamīna ventilatoru var izmantot kopā ar brīvi stāvošām krāsnīm un kamīniem. Tas darbojas temperatūras diapazonā jau no 60 ° C līdz 345 ° C. Jo augstāka temperatūra, jo ātrāk griežas spārni. Lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti, ventilators jānovieto krāsns augšpusē aizmugurējā malā, tuvu skursteņa izvadam.

Kamīna ventilators tiek darbināts tikai no kamīna vai krāsns siltuma – tam nav nepieciešams strāvas pieslēgums, tas darbojas pateicoties termoelektriskajam elementam, kas ģenerē tā darbībai nepieciešamo enerģiju. Ventilators ļoti ātri izplata siltumu telpā, jo vairāk siltuma ir uz pamatnes, jo lielāks ir ventilatora ātrums.

Tam ir īpašs rokturis pārnēsāšanai, kad ir karsts. Tas novērš apdegumu risku un ļauj droši pārvietoties. Ventilatoru var novietot jebkurā virzienā, lai siltums tiktu sadalīts pēc iespējas ātrāk.

Specifikācijas:

  • materiāls: alumīnijs
  • darba diapazons: 60 ° C - 345 ° C
  • izmērs: 10,5x7,5x24cm
  • ventilatora svars: 0,63 kg

 

 

 

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Aksels
Aksels
pirms 2 mēnešiem
Paldies par preci, ļoti ātra piegāde salīdzinoši ar citiem veikaliem te daudz lētāk var nopirkt preces tpc iesaku visiem šo veikalu Morex.lv
Vitaly
Vitaly
pirms 3 mēnešiem
Iegādājos SUP dēli interneta veikalā- esmu ļoti priecīgs par ļoti ātru un operatīvu pasūtījuma apstrādi. Dēli pasūtīju iepriekšējā vakarā un nākošās dienas rītā jau devos tam pakaļ. Lieliska komunikācija un atsaucīgi darbinieki! Paldies, Noteikti ieteikšu arī draugiem!
Ilona
Ilona
pirms 3 mēnešiem
Jau vairākas reizes iepirkos un prece bija uz vietas (noliktavā)-nevajadzēja gaidīt piegādi. Atsaucīgi un laipni pārdēvēji.
Iveta
Iveta
pirms 3 mēnešiem
Iegādājos Karsto akmeņu komplektu un sildītāju. Esmu ļoti apmierināta gan ar preci, gan ar apkalpošanu! Pateicos!
Jack
Jack
pirms 2 mēnešiem
Iegādājos svaru ripas, esmu ļoti apmierināts ar preci, un piegāde arī ātra..noteikti vel šeit iegriezīšos, iesaku!