Magnetar Classic 350kg meklēšanas magnēts

69.99 Eur
Nav noliktavā


paziņot kad būs pieejams
Kods: CLASSIC-350KG

Magnetar Classic 350kg meklēšanas magnēts

Adhēzija 350 kg
Diametrs 75 mm
Svars 970 g

Šodienas tirgū neodīma magnēti ir diezgan populāri. To lielais pieprasījums ir saistīts ar šo produktu izcilu veiktspēju, ērtu lietošanu un izturību.

Ja jums ir nepieciešams spēcīgs magnēts, kas var tikt galā ar lielu priekšmetu pacelšanu, jums palīdzēs Magnetar Classic 350kg meklēšanas magnēts.

Magnēts ar 350 kg celtspēju ir piemērots smagu metāla priekšmetu izņemšanai no urbumiem, grāvjiem, akām. Ūdens meklējumi būs efektīvi, ja jūs lietosiet Magnetar Classic.

Ūdens magnēts spēj pacelt priekšmetus, kas lielā mērā ir pārklāti ar rūsu un dūņām no upēm un ezeriem. Galvenais noteikums ir saķere starp priekšmetu un Magnetar Classic 350kg. Priekšmeta izmērs nav svarīgs!

Pirkt magnētu lauka apstākļiem ir svarīgi lauksaimniekiem, kas vēlas attīrīt lauksaimniecības zemi no metāla gružiem. Magnēts lieliski savāc naglas un armatūru no zemes.

Neodīma magnēts darbojas gan augstā, gan zemā temperatūrā un neprasa īpašus kopšanas un uzglabāšanas apstākļus. Vienīgais ražotāja brīdinājums ir uzmanīgi izturēties pret produktu un nenovietot pirkstus starp magnētu un metāla priekšmetu.

Jūs varat pirkt meklēšanas magnetu mūsu veikalā šajā modifikācijā vai izvēlēties analoģisku produktu ar citu jaudu.

Pievērsiet uzmanību! Magnēta vajadzīgo izmēru un jaudu jums palīdzēs izvēlēties mūsu interneta veikala menedžeri, ņemot vērā lauka vai meklēšanas darbu specifiku.
 

Piegāde
Saņem Pats
DPD Pickup punkts
Pasta Nodaļa
Pasta Stacija
Omniva
Circle K
Kurjers Rīgā
Rajonu centri
Rajoni
DPD Pickup punkts
Omniva
Kurjers
Cena
Bezmaksas!
Bezmaksas!
2 EUR
Bezmaksas!
2 EUR
2 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
Datums
1-4 dienas
Piegādes valsts

Apmaksa
Skaidrā naudā:
Mūsu veikalā
Pie piegādes Latvijā
Bankas pārskaitījums:
Jebkuram piegādes veidam
Online maksājums:
Jebkuram piegādes veidam

Garantija 2 gadiAr šo preci pērk

Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Vairāk