Masāžas jogas pilates putu rullis Grid Roller, laima zaļš

20,00 €
17,50
-13 %
9 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Citas krāsas
Piegāde
Cena
Datums
Masāžas jogas pilates putu rullis Grid Roller, laima zaļš
Kods: DY-FR-012-LIME
Tips Masāžas rullis
Izmērs 30.2x9.70x9.7 cm
Svars 466 g
Krāsa laima zaļš
Garantija 2 gadi

Vai jūs nodarbojaties ar fitnesu, jogu vai pilates? Tad jūs droši vien paši zināt par masāžas pūtu ruļļa nepieciešamību! Vingrojumi ar masāžas rulli atslābina muskuļus pēc treniņa, atbrīvo no sāpēm un pārmērīgas spriedzes, veicina muskuļu stiepšanu un ātrāku atjaunošanos pēc nodarbībām. Vai jums ir izdevies iegādāties šo universālo sporta piederumu par ļoti labu cenu?

Ruļļa ietekme uz muskuļaudiem ir līdzīga profesionālā masiera masāžai, taču tā var būt vēl efektīvāka. Šā vingrošanas rīka trīsdimensiju virsma stimulē asins pieplūdi muskuļiem, kas bagātina tos ar skābekli un barības vielām. Iegādājoties šo fitnesa aksesuāru, jūs varat ietaupīt uz masiera pakalpojumiem un patstāvīgi kontrolēt savu muskuļu stāvokli.

Putu rullis tiek izmantots pašmasāžai dažādos sporta veidos, bet visbiežāk - fitnesā, pilates un jogā, kā arī rehabilitācijas laikā pēc dažādām traumām. Kompakts un viegls rullis vienmēr ir pie rokas, un to ir ērti izmantot – pasūtiet šo noderīgo lietu, un jūsu muskuļi noteikti pateiks jums paldies!

  • Krāsa: laima zaļš;
  • Ruļļa ārējais diametrs: 9,7 cm; 
  • Svars: 0,466 kg;
  • Izmērs: 30.2 cm x 9.70 cm x 9,7 cm;
  • Iepakojuma izmērs: 30.24 cm x 9.73 cm x 9.74 cm.

Ar šo preci pērk