Sporta pulkstenis POLAR VANTAGE M BLACK, M/L

279,90 €
239,00
-15 %
5 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Citas krāsas
Piegāde
Cena
Datums
Sporta pulkstenis POLAR VANTAGE M BLACK, M/L
Kods: VANTAGE-M-BLK
Baterija 230 mAh
Svars 45 g
Izmēri 46x46x13 mm
Barometrs Augstuma, slīpuma, kāpuma un krituma noteikšana
Pulkstenis Laiks un datums
Modinātājs
Ūdensizturīgs Jā, līdz 30 m
Sensori Savienojams ar Polar bluetooth pulsa jostiņu
Valodas Angļu, krievu, vācu, franču, itāļu, norvēģu, spāņu
GPS GPS & GLONASS
Skārienekrāns
Siksniņas izmērs M/L
Garantija 2 gadi

Pulkstenis skriešanai ar aktivitātes trekeru 24/7

VANTAGE ir leģendārā Somijas zīmola jaunā vadošā līnija. Modelis M ir apbalvots par jaunāko tehnoloģiju pielietošanu un vienkāršotu dizainu.

Sīkrīks ir aprīkots ar pietiekami spilgtu krāsainu ekrānu (nevis ar skārienekrānu, kā tas ir V sērijā). M sērijā pulksteņu svars ir mazāks, korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes matētas plastmasas. Pirkstu nospiedumi un putekļi uz tā praktiski nepaliek. Polar pulksteņi ir ne tikai triecienizturīgi, bet tiem arī ir ūdens izturība 30 WR.

M sērijā, salīdzinot ar V sēriju, nav barometriskā altimetra. Šeit arī nav pieejama programma Fitness Recovery Pro, taču pulkstenis atbalsta Training Load Pro funkciju, kas treniņu laikā ļauj izsekot slodzi uz dažādām ķermeņa daļām.

Ierīce mēra noieto attālumu, kopējo veikto soļu skaitu un izseko lietotāja miega kvalitāti. Tas kontrolē jūsu slodzi, ņem vērā vispārējo stresa līmeni un piedāvā vislabāko individuālā treniņa variantu, lai jūs varētu sasniegt optimālus rezultātus.

GPS sensors precīzi noteiks pulksteņa atrašanās vietu ar GLONASS palīdzību. Fitnesa pulkstenis var aprēķināt maksimālo skābekļa patēriņu, kā arī sadedzināto kaloriju skaitu. Polar Pro lietotne atbalsta vairāk nekā 130 sporta veidu, ieskaitot skriešanu, riteņbraukšanu un peldēšanu.

Mūsu vietnē jūs varat pirkt Polar sporta pulksteni ar vienu klikšķi. Piegādātāji ir mūsu uzticamie partneri - mēs garantējam preču kvalitāti! Veicam piegādi pa pastu un līdz dzīvokļa durvīm. Cenas jūs patīkami pārsteigs.


Ar šo preci pērk