RESTPRO® Memory 3 Beige saliekamais masāžas galds (kušete)

225,00
10 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
RESTPRO® Memory 3 Beige saliekamais masāžas galds (kušete)
Kods: MEMORY-3-BEIGE
Modelis Memory
Sekcijas 3
Krāsa Bēša
Polsterējuma biezums 6 cm
Galvas balsta konstrukcija Alumīnija
Svars 21 kg
Forma Taisnstūra
Izmērs L - 192x70 cm
Materiāls PU ada
Maks. slodze 350 kg
Platums 70-95 cm
Garums 192-220 cm
Augstums 63-84 cm
Garantija 3 gadi

6 iemesli, kāpēc izvēlēties “Memory” parastā galda vietā:

1. „Memory Foam” pildījums

 Divslāņu 6 cm augsts pildījums sastāv no:

 • 1.5 cm „Memory Foam”, kas nerāda spiedienu uz ķermeņa daļām (pleciem, gurniem),bet gan pieņem atbilstošu formu, pareizi uzturot ķermeni un sniedzot bezsvara stāvokļa sajūtu;
 • 4.5 cm “Hard-Foam” – ilgmūžība. Putas paliek nemainīgas ilgus galda lietošanas gadus, turpretī standarta galdu pildījums sāk saburzīties jau pirmajā ekspluatācijas gadā.

2. Apšuvums “Skin-touch”

 Izturīga pret nolietojumu eko āda „Skin-touch” ir ne tikai patīkamāka pieskaroties, bet arī ilgizturīgāka salīdzinājumā ar PVC vinīlu, kuru parasti izmanto galdu apšuvumam. Jau pēc viena intensīvas ekspluatācijas gada PVC vinīla apšuvumā sāk parādīties plaisas un tas sāk nodilt.

3. Pastiprināts karkass 

Galda pamatne un kājas ir pastiprinātas ar papildus šķērsvirziena stieņiem 4 vietās, bet viras ir pieskrūvētas visā sekciju savienojuma garumā, kas nodrošina galda stabilitāti. Gadās, ka lētie galdi kļūst vaļīgāki un izliecās. Veikt masāžas uz tāda galda kļūst neērti nedz meistaram, nedz klientam. No izliekuma var izvairīties, uzstādot zem galda virsmas papildus stieņus, bet lai galds nekļūtu vaļīgs – savienot galda kājas ar virām, bet sekcijas savienot visā to savienojuma garumā.

4. Neslīd 

Visiem lētajiem galdiem kāju gali ir no plastmasas, kas izraisa galda slīdēšanu uz taisnās virsmas, piemēram, uz flīzēm vai lamināta – veicot masāžu, galds slīd turp-šurp. Bet „Memory” galdam viss ir tieši otrādi – galda kāju gumijas gali ir kā lipekļi – tie pielīp pie slidenas grīdas un nodrošina stabilitāti.

5. Patīkamie sīkumi

 • Roku paliktnis (plaukts) ir ne tikai ērts, bet arī tiek piestiprināts trijās, nevis divās vietās.
 • Galvas balsta alumīnija konstrukcija ir drošāka, nekā standarta galdu plastmasas analogi.
 • Stabila galvas balsta stiprinājuma sistēma, nevis vienkārši caurumi, ka lētajiem galdiem.
 • Ērti gumijoti rokturi galda augstuma regulēšanai.
 • Galda virmas noapaļotie gali palīdzēs izvairīties no zilumiem, nejauši aizķeroties aiz tiem.
 • Galda rokturis ir piestiprināts ar dekoratīvo metālisko uzliktni, nevis vienkārši pieskrūvēts ar 2 skrūvēm.
 • Augsts stienis starp galda kājām ļaus meistaram, strādājot sēdus, noslēpt savas kājas zem galda.
 • Galda soma ir veidota no biezāka auduma.

6. 3 gadu garantija

3 gadu garantija 6 mēnešu vietā arī uzņēmumiem!

Bieži pārdevēji piedāvā uzņēmumiem tikai 6 mēnešu garantiju, jo zina, ka galds no lētajām daļām nenokalpos pat ierasto garantijas laiku – 2 gadus. Pats lētākais pildījums saburzīsies, bet lētajam apšuvumam parādīsies plaisas. Nāksies vai nu sarkt klienta priekšā, vai arī jau pēc gada pirkt jaunu galdu. Vai Jums tas ir vajadzīgs?

Bet ja pie dinamiskās noslodzes zem korpulenta klienta galds neizturēs un salauzīs? Ne velti galdam „Memory” galda kājas un pamatne ir savienotas ar papildus šķērsvirziena stieņiem, kā arī viras ir pieskrūvētas visā savienojuma garumā, nevis ar dažām skrūvēm trijās vietās. Vai Jūs vēlētos skaidrot klientam, ka viņš ir nokritis dēļ tā, ka Jūs ietaupījāt un nopirkāt lēto galdu?

Jūs piekritīsiet, ka ir daudz patīkamāk strādāt uz labas iekārtas. Bet labu mantu ilgmūžība ne tikai ieekonomēs Jūsu līdzekļus, bet arī palielinās pārdošanas apjomus – klienti drīzāk nāks pie tā, kam ir komfortablas, drošas un kārtīgas iekārtas. 

„Memory” sērijas galds ir ražots no labākiem materiāliem Latvijas uzņēmuma uzraudzībā, tas kalpos ilgi, ko apliecina pagarinātais garantijas termiņš.

Iegādājaties galdu tagad un saņemiet 3 gadu garantiju! 

Pasūtiet ar piegādi vai brauciet paši – paraugi saliktā veidā Jūs gaida mūsu izstādes zālē Rīgā, Maskavas 418B.

Parametri:

 • Komplektā ietilpst: galds, aksesuāri, soma un instrukcija;
 • Garums 192 cm, 220 cm ar galvas balstu;
 • Platums 70 cm, 95 cm ar roku paliktņiem;
 • Augstums ir regulējams no 63 līdz 84 cm;
 • Maksimālā celtspēja: 350 kg;
 • Galvas balsts un roku paliktnis;
 • Apšuvums no eko ādas;
 • Izmēri saliktā veidā: 95x70x23;
 • Svars 21 kg.
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Anda
Anda
pirms 5 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms 3 mēnešiem
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 2 mēnešiem
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
11 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.