Sēdeklis go kart priekš giroskūtera, regulējams

49,00
1 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Sēdeklis go kart priekš giroskūtera, regulējams
Kods: 00009453
Izmērs 100x55 cm
Augstums 31 cm
Maks. slodze 130 kg
Svars 3.5 kg
Veids Velokarts
Garantija 2 gadi

Sēdeklis go kart priekš giroskūtera sekunžu laikā pārveidos elektrisko skrituļdēli par ātru mini-gokartu un sniegs fantastisku, pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi! Rati garantē daudz jautrības un ļaus lieliski pavadīt laiku svaigā gaisā.

Braukt ar mini-gokartu ir vienkārši, un jūs varat nekavējoties iemācīties to pareizi lietot. Lai brauktu uz priekšu, vienlaikus nospiediet abus transportlīdzekļa sānos esošos rokturus. Bremzējot, velciet rokturus pret sevi, tāpat kā automašīnas rokas bremzi. Ja vēlaties pagriezties, izmantojam tikai vienu rokturi, bet otrs paliek neitrālā stāvoklī. Braukšanas laikā turiet kājas brīvi uz balstiem.

Sēdelkis aizņem maz vietas, tāpēc tā uzglabāšana vai transportēšana nesagādās problēmas. Pateicoties tam varat droši ņemt līdzi ārā vai ceļojumā.

Produkts ir lieliska izklaide ikvienam neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri sāk piedzīvojumus ar aprīkojumu, kā arī pieredzējušiem lietotājiem.

SPECIFIKĀCIJA

  • krāsa: melna un oranža
  • materiāls: tērauds, dzelzs, poliuretāns
  • ritenis: poliuretāns
  • maksimālā slodze: 130 kg
  • garuma regulēšana: 40-60cm
  • izmēri (garums / platums / augstums): 100/55 / ​​31cm
  • svars: 3,2 kg
  • * dēlis nav iekļauts komplektā.
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Kristine
Kristine
pirms 3 nedēļām
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.