Sēdeklis go kart priekš giroskūtera, regulējams

49,00
2 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Sēdeklis go kart priekš giroskūtera, regulējams
Kods: 00009453
Izmērs 100x55 cm
Augstums 31 cm
Maks. slodze 130 kg
Svars 3.5 kg
Veids Velokarts
Garantija 2 gadi

Sēdeklis go kart priekš giroskūtera sekunžu laikā pārveidos elektrisko skrituļdēli par ātru mini-gokartu un sniegs fantastisku, pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi! Rati garantē daudz jautrības un ļaus lieliski pavadīt laiku svaigā gaisā.

Braukt ar mini-gokartu ir vienkārši, un jūs varat nekavējoties iemācīties to pareizi lietot. Lai brauktu uz priekšu, vienlaikus nospiediet abus transportlīdzekļa sānos esošos rokturus. Bremzējot, velciet rokturus pret sevi, tāpat kā automašīnas rokas bremzi. Ja vēlaties pagriezties, izmantojam tikai vienu rokturi, bet otrs paliek neitrālā stāvoklī. Braukšanas laikā turiet kājas brīvi uz balstiem.

Sēdelkis aizņem maz vietas, tāpēc tā uzglabāšana vai transportēšana nesagādās problēmas. Pateicoties tam varat droši ņemt līdzi ārā vai ceļojumā.

Produkts ir lieliska izklaide ikvienam neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri sāk piedzīvojumus ar aprīkojumu, kā arī pieredzējušiem lietotājiem.

SPECIFIKĀCIJA

  • krāsa: melna un oranža
  • materiāls: tērauds, dzelzs, poliuretāns
  • ritenis: poliuretāns
  • maksimālā slodze: 130 kg
  • garuma regulēšana: 40-60cm
  • izmēri (garums / platums / augstums): 100/55 / ​​31cm
  • svars: 3,2 kg
  • * dēlis nav iekļauts komplektā.

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Juris
pirms 2 mēnešiem
Tikai fakti: pasūtījums veikts pirmdien 13:15. Ziņa no pasta nodaļas Smiltenē par pienākušo sūtījumu - otrdien 7:40!!! Nu fantastiski! Paldies!
Anda
10 months ago
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Andis
pirms 3 mēnešiem
Morex.lv ir viegli un saprotoši iepirkties, pietiekami liels klāsts, ceru ka vēl lielāks būs. Gan arī klātienē bija patīkami iepirkties, paskaidro un iesaka pēc jūsu vēlmēm. Patīkami veikala strādnieki 😊👍👍👍
Andris
pirms 3 nedēļām
Viss augstākajā līmenī! Tik ātru datu apstrādi un piegādi nebiju redzējis.
Elīna
pirms 3 mēnešiem
Lielisks serviss, ātra piegāde, mājaslapā viss labi saprotams un pārskatāms! Cenas arī draudzīgas!