Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Slazds pelēm, grauzējiem

29,00
2 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Slazds pelēm, grauzējiem
Kods: 00019051

Neatkarīgi no tā, kur Jūs dzīvojas, problēmas ar pelēm un grauzējiem var rasties ljebkur. Šis slazds ir vishumānākais veids, kā noķert grauzējus, jo tas vienkārši tos aizver. Izmantojot vienkāršo fiziku, peles tiek ieslodzītas slazdā. Sprūdrata aizvēršanas sistēma bloķē krītošās durvis, padarot slazdu neiespējamu atvērt no iekšpuses. Tādējādi grauzējam nav iespējas no turienes izkļūt. Aizvēršana notiek ļoti ātri un bez problēmām, un krītošie atloki nesavainos viņu.

Dzīvais slazds ātri un droši noķer grauzējus! Turklāt tas viņiem nekaitē. Noķerto dzīvnieku var palaist ārā tālu no mājām. Tas ir aprīkots ar 2 metāla piestiprinātiem rokturiem. Tas ir svarīgi, pārvietojot noķertu dzīvnieku. Rokturi atrodas pareizā attālumā no Jūsu rokas, lai pasargātu no iespējamā grauzēja uzbrukuma.

Slazds ir izgatavots no cinkota lokšņu metāla un stieples, kas garantē izturību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

Specifikācijas:

  • pelēka krāsa
  • materiāls: cinkots metāls
  • izmērs: 43x15x12 cm
  • svars: 643 g
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vitaly
Vitaly
pirms 3 nedēļām
Iegādājos SUP dēli interneta veikalā- esmu ļoti priecīgs par ļoti ātru un operatīvu pasūtījuma apstrādi. Dēli pasūtīju iepriekšējā vakarā un nākošās dienas rītā jau devos tam pakaļ. Lieliska komunikācija un atsaucīgi darbinieki! Paldies, Noteikti ieteikšu arī draugiem!
Ilona
Ilona
pirms 3 nedēļām
Jau vairākas reizes iepirkos un prece bija uz vietas (noliktavā)-nevajadzēja gaidīt piegādi. Atsaucīgi un laipni pārdēvēji.
Ruta
Ruta
pirms 4 mēnešiem
Pasūtīju vingrošanas inventāru (riņķi, trepes) un prece ir ļoti labas kvalitātes! Piegāde ātra un kopumā pieredze pozitīva! Apmierināja piegāde, apmierināja klientu serviss un pasūtītā un saņemtā prece atbilst aprakstam
Iveta
Iveta
pirms 2 nedēļām
Iegādājos Karsto akmeņu komplektu un sildītāju. Esmu ļoti apmierināta gan ar preci, gan ar apkalpošanu! Pateicos!
Alu
Alu
pirms 2 nedēļām
Tīri labs interneta veikals, iepirkos uz vietas. Gāju pēc masāžas eļļas, nopirku vēl arī hanteles. 🤟😋👍