Bērnu sporta komplekss Pioner-108 zili-dzeltens

240,00
2 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Bērnu sporta komplekss Pioner-108 zili-dzeltens
Kods: DSK-PIONER-108-BLUE
Stiprina Pie sienas
Izmēri 102х77 сm
Augstums 218 сm
No Sienas 13 сm
Maks. Slodze 100 kg
Garantija 2 gadi

Nelielas platības dzīvoklī ir grūti ierīkot funkcionālu sporta zonu. Bērnu sporta komplekss Pioner-108 ietaupīs vietu un ļaus bērnam pilnvērtīgi vingrināties jebkuras platības mājoklī.

Bērnu zviedru siena Pioner-108 ir tikai 1,02 m gara un 77 cm plata. Tomēr kommplektācija pie tik maziem izmēriem ir diezgan iespaidīga:

  • virvju kāpšanas tīkls,
  • virve,
  • divi vingrošanas gredzeni,
  • pievilkšanās stienis,
  • horizontālie stieņi.

Zviedru siena ir izgatavota no augstas kvalitātes metāla ar pretkorozijas pārklājumu (pulveri). Fiksācija pie sienas ir paredzēta dažās vietās, kas garantē papildu drošību.

Bērnu sporta kompleksa kompaktums ļauj to novietot pat uz balkona, un tas izturēs gan jūsu aktīvo bērnu, gan viņa vairākus draugus. Turklāt zviedru sienai Pioner-108 var iegādāties papildu aprīkojumu, ko piedāvā ražotājs.

Zviedru siena palīdzēs saglabāt fizisko aktivitāti ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem ģimenes locekļiem, ja viņu svars nepārsniedz 100 kilogramus.

Jebkurā gada laikā jebkuros laika apstākļos telpā ir viegli veikt daudzveidīgu vingrinājumu kompleksu, kas vērsts uz bērna fizisko attīstību un viņa mugurkaula slodzes mazināšanu. Ja jūs veicināsiet bērnu pievērsties fiziskajām aktivitātēm jau kopš bērnības, viņš pieradīs saglabāt labu fizisko formu, un viņa veselība gadu gaitā tikai uzlabosies.

Pioner-C108 bērnu sporta kompleksu var iegādāties vairākos veidos - apmeklējot mūsu veikalu Rīgā vai noformējot pasūtījumu internetā.


Ar šo preci pērk
Trapece priekš zviedru sienas
Trapece priekš zviedru sienas
10,00
Veids: Trapece
Virves garums: Regulējams
Izmērs: 4x32 cm
Kāpnes priekš zviedru sienas
Kāpnes priekš zviedru sienas
14,00
Veids: Kāpnes
Izmērs: 32x200 cm
Svars: 0.37 kg
Basketbola grozs priekš zviedru sienas
Basketbola grozs priekš zviedru sienas
22,00
Veids: Basketbola grozs
Izmērs: 38x48 cm
Svars: 1.7 kg