Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

SUP dēlis Aqua Marina FUSION 330x81x15 cm BT-21FUP

399,00 €
256,89
-36 %
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
SUP dēlis Aqua Marina FUSION 330x81x15 cm BT-21FUP
Kods: BT-21FUP
Konstrukcijas veids Piepūšams
Svars 8.6 kg
Izmērs 330x81x15 cm
Maks. slodze 150 kg
Ūdensizspaids 320 l
Cietība (PSI) 15
Materiāls Drop Stitch
Garantija 2 gadi

SUP dēlis Aqua Marina Fusion ir jauns universāls dēlis iesācējiem un pieredzējušiem sērfotājiem. SUP dēlis ir izgatavots, izmantojot ekskluzīvo tehnoloģiju Drop Stitch Light, kuru izstrādājusi Aqua Marina. Pateicoties Drop Stitch tehnoloģijai, dēlis ir viegls un izturīgs, savukārt pievilcīgā grafika un dinamiskā oranžā krāsa padara to ļoti redzamu uz ūdens.

SUP dēlis Aqua Marina Fusion ir gatavs risinājums, kas nesagādās Jums raizes. To ir viegli uzglabāt un transportēt, jo tam ir izturīgs neoprēna rokturis ērtai pārnēsāšanai. Ērts EVA putu paliktnis ar dziļu rombveida protektoru novērš slīdēšanu un nodrošina brīnišķīgu saķēri ar kājām.

Galvenās īpašības:

 • Izmēri (garums/platums/biezums): 330x81x15 cm
 • Svars: 8.6 kg
 • Tilpums: 320 l
 • Maksimālais gaisa spiediens: 15 psi
 • Maksimālā slodze: līdz 150 kg
 • Slāņu skaits: 2
 • Svars iepakojumā: 10 kg

Komplektācija:

 • SUP dēlis Aqua Marina Fusion 10'10"
 • Noņemama centrālā spura Aqua Marina Slide In FIN FIN
 • Airis Aqua Marina Sport III ar pastiprinātu spuru
 • Dubultās darbības Aqua Marina Double Action Liquid Air V1 rokas sūknis
 • Drošības līšs Aqua Marina Safety Leash 
 • Mugursoma Aqua Marina ZIP izmērs M

SUP dēlis Aqua Marina Fusion ir modernizēts modelis, kura izmēri un formas ir sabalansētāki. Izbaudiet neticamu stabilitāti un labu slīdēšanas pieredzi jebkādos apstākļos: gan mierīgos ūdeņos, gan uz maziem viļņiem.

Ar šo preci pērk
Kajaku airis INTEX Kayak Paddle 218 cm, 69629
Kajaku airis INTEX Kayak Paddle 218 cm, 69629
19,99
Izmērs: 8x22x80 cm
Materiāls: Metāls un plastmasa
Svars: 1.170 kg

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vilhelmine
Vilhelmine
pirms mēneša
Iegādājoties dārza šūpuļdīvānu, esam patīkami pārsteigti par ātro apkalpošanu, preces piegādes ātrajiem termiņiem. Tagad pirkums priecē mūs dārza teritorijā.
Santa
Santa
pirms 2 nedēļām
Paldies par ļoti labu un ātru piegādi. Kurjers bija ļoti laipns un pretī nakoš,un bērni ir neizsakāmi laimīgi par so batutu.
Anna
Anna
pirms mēneša
Ļoti labs klientu atbalsts un piegāde pat ātrāk, nekā sākotnēji norādīts pasūtījumā. Zviedru siena kalpo bērnam jau 3. gadu un jaunpasūtītsais masāžas galds atnāca ļoti ātri.
Agris
Agris
pirms mēneša
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.