Šūpoles Stārķa ligzda Ø 100 cm, melnas

49,00
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Šūpoles Stārķa ligzda Ø 100 cm, melnas
Kods: 00009966
Tips Šūpoles
Izmērs Ø 100 cm
Augstums 180 cm
Maks. slodze 120 kg
Svars 5 kg
Diametrs 100 cm
Garantija 2 gadi

Piekaramās šūpoles ir lieliska izvēle aktīvām brīvdienām gaidāmajā vasaras sezonā. Materiāls, no kura izgatavotas šūpoles, ir izturīgs pret laika apstākļiem, ieskaitot UV starojumu. Maksimālā pieļaujamā šūpoļu slodze ir 120 kg. Sēdekļa elements ir papildus nostiprināts un pastiprināts ar plastmasas profiliem. Pateicoties ļoti izturīgajai konstrukcijai un labāko materiālu izvēlei, šis produkts Jums kalpos ilgi.

Sēdekļa diametrs ir 100 cm, tas nodrošina lietošanas komfortu un ļauj uz tā rotaļāties pat vairākiem bērniem. Sēdeklis ir izgatavots no pītām PE virvēm, kas nodrošina labu saķeri. Šūpolēm ir augstas kvalitātes materiāls, pateicoties kuram konstrukcija ir izturīga pret laikapstākļiem un ātri žūst. Tas nodrošina, ka pat lietus laikā jums nav nekavējoties jānoņem šūpoles.

Stārķa ligzda ir vienkārša un ātri uzstādāma. Komplektā ir virvju gali apļu veidā, kas noteikti atvieglos šo procesu. Šūpolēm ir iespēja regulēt virvi, to maksimālais garums ir 180cm. Pateicoties tam, šūpoles būs lieliski piemērotas gan mazām, gan lielākām telpām, mazākiem un lieliem bērniem, kā arī pieaugušajiem. Spēcīgas, pītas virves, kuru biezums ir 10 mm, nodrošina, ka jums nav jāuztraucas par bērniem, spēlējoties šūpolēs.

SPECIFIKĀCIJA

  • melna krāsa
  • materiāls: EVA putas + neilona virves
  • rāmis: tērauds
  • vecums: +3
  • maksimālā slodze: 120 kg
  • sēdekļa platums: 100 cm
  • maks. virves garums: 180 cm
  • virves biezums: 10mm
  • šūpoles svars: 5 kg

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Andis
pirms mēneša
Morex.lv ir viegli un saprotoši iepirkties, pietiekami liels klāsts, ceru ka vēl lielāks būs. Gan arī klātienē bija patīkami iepirkties, paskaidro un iesaka pēc jūsu vēlmēm. Patīkami veikala strādnieki 😊👍👍👍
Juris
pirms 2 nedēļām
Tikai fakti: pasūtījums veikts pirmdien 13:15. Ziņa no pasta nodaļas Smiltenē par pienākušo sūtījumu - otrdien 7:40!!! Nu fantastiski! Paldies!
Laila
pirms nedēļas
Veikals ,kas strādā ātri. Svētdien pasūtīju ,otrdien jau bija prece mājās. Neesmu vīlusies
Elīna
pirms mēneša
Lielisks serviss, ātra piegāde, mājaslapā viss labi saprotams un pārskatāms! Cenas arī draudzīgas!
Lauris
pirms 3 mēnešiem
Loti labs veikals. Atsaucīgi un zinoši pārdevēji. Strādā pircējam ērtā laikā.