Velokarts (Velomobilis) Go-Kart A-15 sarkans (3-8 gadiem)

75.00 €
4 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Granīta ielā 3 - k1)
17 ir noliktavā
Pieejams pēc 3 dienām
Citas krāsas
Pievienot grozam

Ātrais Pirkums! (Bez Piegādes)
Vārds
Telefons
E-pasts
Kods: A-15-RED

Velokarts (Velomobilis) Go-Kart A-15 sarkans (3-8 gadiem)

Vecums 3-8
Riteņi Piepūšamās
Izmērs 101x61 cm
Maks. slodze 30 kg
Krāsa Sarkana

Velokarts/Velomobilis ar pedāļiem Go-Kart A-15
 
Kurš no bērnu transporta veidiem ir vislabākais un visdrošākais? Šis jautājums bieži vien uztrauc jaunus vecākus, kuri vēlas iepriecināt savu mazuli ar jaunu mašīnu, velosipēdu vai skrējriteni. Velokarts ir mūsdienīgs bērnu transports, kas ir drošāka alternatīva divritenim. To ir daudz vieglāk kontrolēt, tomēr, pateicoties pedāļu esamībai, jūsu bērns arī saņem fizisku slodzi, attīsta ceļu locītavas un savu balsta un kustību sistēmu.
Kāpēc velomobilis ir labākā bērnu transporta izvēle? Tas ievērojami samazina galveno risku, kas rodas, ceļojot uz jebkura transportlīdzekļa – traumēšanas iespēju, jo tas ir stabils, un bērns nevar no tā nokrist, atšķirībā no velosipēda vai skrejriteņa. Tāpēc velokarts ir ideāli piemērots pat trīsgadīgiem mazuļiem! Drošs metāla rāmis garantē Go-Kart A-15 papildu stabilitāti. Šis transports iepatiksies jūsu bērnam jau no pirmā brauciena - tagad jums būs grūti pierunāt bērnu atgriezties mājās pēc pastaigas!
A-15 velomobiļu īpatnība ir korpusa plastmasas detaļu minimālais skaits, kas ir ideāli piemērots bērniem, kuri vēl nejūt transportlīdzekļa izmērus. Tādējādi ir arī ievērojami samazināts velokarta bojāšanas risks. Vēl viena laba ziņa - sēdekļa stāvoklis ir viegli pielāgojams mazuļa augumam. Tas nozīmē, ka pēc dažiem mēnešiem, kad bērns pieaugs, jums nebūs jāiegādājas kaut kas jauns –šis velomobilis būs jūsu bērna mīļākais transports vairāku gadu laikā!
Velokartam ir klasiski gumijas piepūšamie riteņi ar kameru. Bērniem būs ērti braukt gan uz zemes, gan uz asfalta. Nav tikpat izturīgi, kā EVA riepas - līdzīgi standarta divritenim, ir iespējamas riepu spraugas vai spiediena zudumi.
Izvēlieties tādu transportlīdzekļa krāsu, kas visvairāk patīk jūsu bērnam, un klikšķiniet uz pogu "Pievienot grozam". Pasūtiet šo modernu un videi draudzīgu transportu, kuram nav jāuzlādē jebkāds akumulators, jau šodien - jūsu bērns būs jums pateicīgs un kļūs par brīnišķīgu jauno vadītāju!
 
Velokarts nav paredzēts komerciālai lietošanai.

Piegāde
Saņem Pats
Pasta Nodaļa
Kurjers Rīgā
Rajonu centri
Rajoni
Kurjers
Cena
Bezmaksas!
2 EUR
6 EUR
8 EUR
11 EUR
8 EUR
Datums
Šodien
Rīt
Rīt
Rīt
Rīt
1-4 dienas
Piegādes valsts

Apmaksa
Skaidrā naudā:
Mūsu veikalā
Pie piegādes Latvijā
Bankas pārskaitījums:
Jebkuram piegādes veidam
Online maksājums:
Jebkuram piegādes veidam

Garantija 2 gadi
Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Vairāk