Acu ēnu palete, 120 krāsas (10019)

16,99
Nav noliktavā
Paziņot kad būs pieejams
Acu ēnu palete, 120 krāsas (10019)
Kods: 00010019
Skaits 120 gb.
Izmērs 23x15x1.7 cm
Garantija 2 gadi

Profesionālā 120 krāsu ēnu palete iekļauj dažādus toņus, kuru struktūra ir atšķirīga. Komplektā ietilpst matēti, satīna un perlamutra toņi.

Acu grima paletē ir spilgti, piesātināti toņi, kas piemēroti vakara grimam, un mierīgi toņi ikdienas grima veidošanai. Toņi ir sagrupēti atsevišķās kompozīcijās, tāpēc atrast vajadzīgo būs viegli. Šis greznais komplekts būs ideāla dāvana ikvienai sievietei.

Acu ēnu palete ir viegla un praktiska: paletes kārtridži ir noņemami, kas ļauj atstāt mājās nevajadzīgas krāsas, bet atbrīvotajos nodalījumos grima uzturēšanai ievietot citus kosmētiskos līdzekļus - kompakto pūderi, vaigu sārtumu, izgaismotāju vai bronzeri.

Šis kosmētikas produkts ir pietiekami pigmentēts - viens otas triepiens ļaus iegūt košu, piesātinātu krāsu. Neskatoties uz to, visas krāsas ir ēnojamas līdz vissmalkākajiem toņiem.

Raksturojums:

  • Paletes izmērs (garums/platums/augstums): 23x15x1,7 cm

  • Svars: 435 gr.

Acu ēnas 120 krāsas - uzticīgi palīgi unikāla tēla un pievilcīga izskata radīšanā!


Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Juris
pirms 2 mēnešiem
Tikai fakti: pasūtījums veikts pirmdien 13:15. Ziņa no pasta nodaļas Smiltenē par pienākušo sūtījumu - otrdien 7:40!!! Nu fantastiski! Paldies!
Andris
pirms 3 nedēļām
Viss augstākajā līmenī! Tik ātru datu apstrādi un piegādi nebiju redzējis.
Anda
10 months ago
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Andis
pirms 3 mēnešiem
Morex.lv ir viegli un saprotoši iepirkties, pietiekami liels klāsts, ceru ka vēl lielāks būs. Gan arī klātienē bija patīkami iepirkties, paskaidro un iesaka pēc jūsu vēlmēm. Patīkami veikala strādnieki 😊👍👍👍
Elīna
pirms 3 mēnešiem
Lielisks serviss, ātra piegāde, mājaslapā viss labi saprotams un pārskatāms! Cenas arī draudzīgas!