Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Adapteris šļūtenei Bestway 58236

9,95
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Adapteris šļūtenei Bestway 58236
Kods: 58236
Tips Adapteris
Garantija 2 gadi

Adapteri ir ārkārtīgi vienkāršs un efektīvs veids, kā nodrošināt mazus baseinus ar lielāku sūknēšanas jaudu. Pateicoties tiem, jūs varat pieslēgt jaudīgāku sūkni pie mazāka baseina - lai uzlabot tīrā ūdens plūsmu.

Divi savienojumi veido pilnu komplektu, kas ļaus savienot sūkni ar baseinu. Jums nav jāmeklē papildus daļas. Komplektā iekļauti visi nepieciešamie piederumi un montāžas instrukcija.

Adapteriem ir divi populārākie izmēri. Diametrs 32 un 38 mm atbilst lielākajai daļai tirgū pieejamo produktu.

Specifikācija:

  • gabalu skaits: 2 gab.
  • savienojuma diametrs: 32/38 mm
  • svars: 0,25 kg
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vilhelmine
Vilhelmine
pirms mēneša
Iegādājoties dārza šūpuļdīvānu, esam patīkami pārsteigti par ātro apkalpošanu, preces piegādes ātrajiem termiņiem. Tagad pirkums priecē mūs dārza teritorijā.
Santa
Santa
pirms 2 nedēļām
Paldies par ļoti labu un ātru piegādi. Kurjers bija ļoti laipns un pretī nakoš,un bērni ir neizsakāmi laimīgi par so batutu.
Anna
Anna
pirms mēneša
Ļoti labs klientu atbalsts un piegāde pat ātrāk, nekā sākotnēji norādīts pasūtījumā. Zviedru siena kalpo bērnam jau 3. gadu un jaunpasūtītsais masāžas galds atnāca ļoti ātri.
Agris
Agris
pirms mēneša
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.