Arkveida plēves siltumnīca 4m² (2x2m)

89,00
2 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Arkveida plēves siltumnīca 4m² (2x2m)
Kods: 00010022
Izmērs 2x2 m
Augstums 2 m
Siltumnīcas laukums 4 m²
Svars 26 kg
Plēves krāsa Zaļa
Garantija 2 gadi

Daudzi dārznieki agrāk vai vēlāk domā par siltumnīcas būvniecību vasarnīcā vai privātmājas pagalmā. Gatava siltumnīca, kas izgatavota no armētas plēves, garantēs bagātu ražu gandrīz visa gada laikā, kā arī pasargās to no putniem, kaitēkļiem un nokrišņiem. Plēves siltumnīcā 4m² (2x2m) ražas apjoms nebūs atkarīgs no laika apstākļiem, un jūs varēsiet jebkurā laikā ēst svaigus dārzeņus, augļus un zaļumus.

Vai tomēr neesat pārliecināti par siltumnīcas nepieciešamību? Zemāk jūs atradīsiet svarīgāko informāciju par mūsu plēves siltumnīcām:

  1. Lai pārsegtu metāla pamatni, tiek izmantota izturīga armēta plēve. Plēves struktūra sastāv no diviem ārējiem polietilēna slāņiem un starpslāni ar iestrādātiem polipropilēna diegiem. Pateicoties šim speciālajam tīklam, plēve iztur mehāniskas slodzes.
  2. Plēves bojāšanas gadījumā tīkls novērsīs defekta turpmāku izplatīšanos.
  3. Papildus izturībai, plēvei ir laba siltumapmaiņa, un tā spēj uzturēt nemainīgu temperatūras režīmu. Šādas lauksaimniecības siltumnīcu konstrukcijas var viegli izturēt vēja un sniega slodzes.

Arkveida siltumnīcas karkasa struktūra ir cinkota tērauda profils. Pārklājums droši aizsargā rāmi no rūsas un korozijas. Vasarnīcas siltumnīcā jūs varat veicināt siltumnīcefekta veidošanos, kas palīdz paātrināt ražas nogatavošanās procesu. Logu vērtnes abās pusēs ļauj ventilēt siltumnīcu. Mājas siltumnīcas uzstādīšanai nav nepieciešams veikt metināšanas darbus, kas ievērojami samazinās montāžas laiku.

Raksturojums:

  • krāsa: zaļa
  • materiāls: plēve + PE;
  • celtniecības materiāls: cinkotas caurules;
  • sekciju skaits: 2; ieeju skaits: 1;
  • logu skaits: 4;
  • izmērs: 4m2 (2x2x2);
  • svars: ~ 25kg

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Julija
pirms 2 nedēļām
Pasutijums atnaca ļoti atri,protams iepakots bija jocigi,bet nu tas neietekmeja uz preci,berns apmierinats un es ari.Paldies
pirms 2 nedēļām
Anda
pirms mēneša
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
pirms mēneša
Ilmārs
pirms 2 mēnešiem
Pirmo reizi izmantoju un biju patīkami pārsteigts. Liels paldies!
pirms 2 mēnešiem
Madara
pirms 2 nedēļām
Ļoti ātra piegāde, esmu ļoti apmierināta ar preci!
pirms 2 nedēļām
Janis
2 months ago
Ordered on 22/11, received on 23/11 and delivery was free as well. Very smooth checkout process w/ multiple payment options, including banklink; unlike a lot of other ones that just send you an invoice after 2 days. Hands down the best online shopping experience I've had here in Latvia.
2 months ago