Arkveida plēves siltumnīca 6 m² (2x3m)

99,00
6 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
10+ ir noliktavā
Pieejams pēc 1-7 dienām
Piegāde
Cena
Datums
Arkveida plēves siltumnīca 6 m² (2x3m)
Kods: GH05-2030
Izmērs 3х2 m
Augstums 2 m
Siltumnīcas laukums 6 m²
Svars 18 kg
Plēves krāsa Zaļa
Рlēves biezums 300 microns
Plēves blīvums 140 g/m²
Caurules tilpums 25 mm
Karkasa materiāls Tērauds
Garantija 2 gadi

Daudzi dārznieki agrāk vai vēlāk domā par siltumnīcas būvniecību vasarnīcā vai privātmājas pagalmā. Gatava siltumnīca, kas izgatavota no armētas plēves, garantēs bagātu ražu gandrīz visa gada laikā, kā arī pasargās to no putniem, kaitēkļiem un nokrišņiem.
Plēves siltumnīcā 6m² (2x3m) ražas apjoms nebūs atkarīgs no laika apstākļiem, un jūs varēsiet jebkurā laikā ēst svaigus dārzeņus, augļus un zaļumus.

Vai tomēr neesat pārliecināti par siltumnīcas nepieciešamību? Zemāk jūs atradīsiet svarīgāko informāciju par mūsu plēves siltumnīcām:

  • Lai pārsegtu metāla pamatni, tiek izmantota izturīga armēta plēve. Plēves struktūra sastāv no diviem ārējiem polietilēna slāņiem un starpslāni ar iestrādātiem polipropilēna diegiem. Pateicoties šim speciālajam tīklam, plēve iztur mehāniskas slodzes.
  • Plēves bojāšanas gadījumā tīkls novērsīs defekta turpmāku izplatīšanos.
  • Papildus izturībai, plēvei ir laba siltumapmaiņa, un tā spēj uzturēt nemainīgu temperatūras režīmu. Šādas lauksaimniecības siltumnīcu konstrukcijas var viegli izturēt vēja un sniega slodzes.

Arkveida siltumnīcas karkasa struktūra ir cinkota tērauda profils. Pārklājums droši aizsargā rāmi no rūsas un korozijas.
Vasarnīcas siltumnīcā jūs varat veicināt siltumnīcefekta veidošanos, kas palīdz paātrināt ražas nogatavošanās procesu. Logu vērtnes abās pusēs ļauj ventilēt siltumnīcu. Mājas siltumnīcas uzstādīšanai nav nepieciešams veikt metināšanas darbus, kas ievērojami samazinās montāžas laiku.

Raksturojums:

  • Rāmis no 25 mm cinkotas profila caurules.
  • Armētas plēves siltumnīcas pārklājums.
  • Ventilācijas iespēja: sānu logu vērtnes.
  • Izmēri: 2x3m.

!!! Lai siltumnīca neaizlidotu vētras laikā, piestipriniet to pie zemes tā, lai tā izturētu Jūsu reģionā maksimāli iespējamo vētru.
Ar šo preci pērk
Laivu elektromotors NERAUS NRS 36X - ar uzlādes indikatoru
Laivu elektromotors NERAUS NRS 36X - ar uzlādes indikatoru
185,00 €
135,00
Vilktspēja: 36 LBS
Jauda: 348 W
Svars: 9.5 kg
Piepūšamā laiva Bestway Voyager 500 (348х142x46cm) 65001
Piepūšamā laiva Bestway Voyager 500 (348х142x46cm) 65001
137,00 €
115,00
Tips: Amatieru vienslāņu PVC
Vietu skaits: 3
Garums: 348 cm
Thetford Porta Potti Qube 365 biotualete ar indikatoru
Thetford Porta Potti Qube 365 biotualete ar indikatoru
94,99
Tips: Biotualete
Izmērs: 41.4x38.3 cm
Augstums: 40.8 cm

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 4 nedēļām
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.