Divvietīgs piepūšams kajaks Aqua Marina Tomahawk 440x78 cm (AIR-K-440)

899,00 €
785,00
-13 %
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Divvietīgs piepūšams kajaks Aqua Marina Tomahawk 440x78 cm (AIR-K-440)
Kods: AIR-K-440
Tips Daudzslāņu armētais PVC
Vietu skaits 2
Garums 440 cm
Platums 78 cm
Kravnesība 210 kg
Svars 20.3 kg
Grīda Cieta
Garantija 2 gadi

Divvietīgs piepūšamais kajaks Aqua Marina Tomahawk 14'5" (440 cm) AIR-K-440 2020 ir lieliski piemērots braucieniem vidējos un lielos attālumos. 

Šis kajaks ir īsts atradums piedzīvojumu meklētājiem. Visjaunākais modelis TOMAHAWK AIR-K ir pilnībā veidots, izmantojot Drop Stitch tehnoloģiju, kas garantē satriecošu laivas izskatu un neticamu kvalitāti. Apvienojot efektivitāti, ātrumu, komfortu un stabilitāti, TOMAHAWK AIR-K piedāvā visu nepieciešamo perfektam ceļojumam. 

Drop Stitch ir izgatavots no diviem PVC slāņiem, kas savienoti ar tūkstošiem poliestera šķiedru. Kad kajaks ir piepūsts līdz augstam spiedienam, poliestera diegi izstiepjas un rada tilpumu un ļoti stingru struktūru, kas neļauj kajakam deformēties. Kajakam ar Drop Stitch tehnoloģiju ir daudz priekšrocību - šī tehnoloģija apvieno piepūšamo un karkasa laivu pozitīvās īpašības, piemēram, mobilitāti, izturību un pārvietošanās vieglumu. 

Kajaks ir paredzēts 2 pasažieriem un var izturēt slodzi līdz 210 kg. 
Šis modelis ir unikāls - tas ir pirmais piepūšamais kajaks, kas izgatavots klasiskā kanoe formā. Tomahawk ir stilīgs, izturīgs un stabils. Tas spēj pārvarēt vissarežģītākos maršruta posmus. Uz tā jūs varat doties makšķerēt un plostot pa krācēm. 

Komplektā ietilpst: Divkāršās darbības rokas pumpis, soma, 2 regulējami sēdekļi ar augstu aizmugurējo daļu un 2 noņemamas kajaku spuras. 

Īpašības: 

 • Drop Stitch grīda un sānu kameras 
 • Stingrāks un ātrāks nekā jebkurš cits piepūšamais kajaks 
 • 3 atsevišķas gaisa kameras papildu drošībai tālbraucienos 
 • Kajakam ir V veida plūdlīnijas forma no priekšgala līdz pakaļgalam, kas pārvietošanās laikā samazina ūdens pretestību un piešķir stabilitāti 
 • Pielāgojama kāju balsta konstrukcija ērtai ceļošanai 
 • Premium regulējams kajaka sēdeklis ar augstu atzveltni, mīkstu spilvenu un vairākām glabāšanas kabatām 
 • Aizsargājošās vairogplāksnes pret ūdens šļakatām gan priekšgalā, gan pakaļgalā 
 • Augstas veiktspējas spuru sistēma un papildu piepūšamais ķīlis izcilai virziena stabilitātei 

Specifikācijas: 

 • Ražotājs: Aqua Marina 
 • Modelis: Air-K 440 
 • Materiāls: PVC 
 • Izmēri: 440 x 78 cm 
 • Kravnesība: 210 kg 
 • Ietilpība: 2 cilvēki 
 • Svars: 20,3 kg
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.6
Anda
Anda
pirms 3 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms mēneša
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 4 nedēļām
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
9 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.