NSD PowerBall Blue Pro 250Hz (ar skaititāju un gaismu) (Neon Blue)

35,00
Nav noliktavā
Paziņot kad būs pieejams
NSD PowerBall Blue Pro 250Hz (ar skaititāju un gaismu) (Neon Blue)
Kods: nsd_blue_led_pro
Tips Powerball
Skaitītājs
Garantija 2 gadi
NSD PowerBall Blue Light Pro (Zilā gaisma) - Tas pats NSD PowerBall Blue Light, bet ar skaititāju.

Šis ir Powerball-u Rolsroiss. Tāpat kā parastais Powerball un PowerBall Amber Light (oranžā gaisma), tas ir lietotājam ļoti draudzīgs, bet tam ir papildus opcija – iebūvētas gaismas diodes, kuras tiek aktivizētas ar dinamisko kustību. Tāpat kā PowerBall Amber Light, tas ģenerē pats savu enerģiju, un nav nepieciešamas baterijas. Jo ātrāk griežas rotors, jo spožāk spīd gaisma, līdz visa roka ir zilas gaismas ieskauta. PowerBall Blue Light ir lieliski līdzsvarots rotors (Žiroskops) kas var sasniegt vairāk kā 13 000 apg./min. ātrumu un radīt spēku aptuveni 18 kg. Ar šo PowerBall Jūs tiksiet pamanīts.

PowerBall ir ārkārtīgi efektīvs treniņu palīglīdzeklis muskuļu spēka palielināšanai pirkstos, plaukstās un rokās. PowerBall arī uzlabo asins cirkulāciju, nostiprina muskuļu saites un samazina sportā gūtās traumas.

Regulāra trenēšanās ar Powerball nāks par labu daudzu sporta veidu spēlētājiem. PowerBall ir nenovērtējams palīgs sporta veidos, kuros nepieciešams spēcīgs tvēriens un laba koordinācija.

Ar šo preci pērk