NSD POWERBALL Green LED Pro 250 Hz

35,00
Nav noliktavā
Paziņot kad būs pieejams
NSD POWERBALL Green LED Pro 250 Hz
Kods: nsd_green_led_pro
Tips Powerball
Skaitītājs
Gaisma
Auto palaišana
Garantija 2 gadi
Rokas žiroskops NSD POWERBALL Green Light Pro 250 Hz
Rokas žiroskops lieliski noderēs sporta vingrinājumiem, rehabilitācijai kā arī vienkārši aktīvai atpūtai. PowerBall ir ārkārtīgi efektīvs treniņu palīglīdzeklis muskuļu spēka palielināšanai pirkstos, plaukstās un rokās. PowerBall arī uzlabo asins cirkulāciju, nostiprina muskuļu saites un samazina sportā gūtās traumas.
Tāpat kā parastais Powerball un PowerBall Amber Light (oranžā gaisma), NSD POWERBALL Green Light Pro 250 Hz ir lietotājam ļoti draudzīgs, bet tam ir papildus opcija – iebūvētas gaismas diodes, kuras tiek aktivizētas ar dinamisko kustību. Tāpat kā PowerBall Amber Light, tas ģenerē pats savu enerģiju, un nav nepieciešamas baterijas. Jo ātrāk griežas rotors, jo spožāk spīd gaisma, līdz visa roka ir zilas gaismas ieskauta. PowerBall Green Light ir lieliski līdzsvarots rotors (Žiroskops) kas var sasniegt vairāk kā 13 000 apg./min. ātrumu un radīt spēku aptuveni 18 kg. Ar šo PowerBall Jūs tiksiet pamanīts.
 
PowerBall ir ārkārtīgi efektīvs treniņu palīglīdzeklis muskuļu spēka palielināšanai pirkstos, plaukstās un rokās. PowerBall arī uzlabo asins cirkulāciju, nostiprina muskuļu saites un samazina sportā gūtās traumas.
 
Regulāra trenēšanās ar Powerball nāks par labu daudzu sporta veidu spēlētājiem. PowerBall ir nenovērtējams palīgs sporta veidos, kuros nepieciešams spēcīgs tvēriens un laba koordinācija.

Ar šo preci pērk