Powerball LED Signature

25,00 €
22,50
-10 %
Nav noliktavā
Paziņot kad būs pieejams
Powerball LED Signature
Kods: nsd_signature_light
Tips Powerball
Skaitītājs
Gaisma
Auto palaišana
Garantija 2 gadi
Rokas žiroskops Powerball Signature
Powerball ir rokas žiroskops, kas ir tikai tenisa bumbiņas izmērā, sver tikai 300 gramus, bet var radīt 18 kilogramu lielu slodzi Jūsu rokai, tādejādi trenējot Jūsu rokas muskuļus.
Powerball – unikāls un dinamisks produkts, kas palīdzējis uzstādīt 8 pasaules rekordus!
Rokas žiroskops lieliski noderēs sporta vingrinājumiem, rehabilitācijai kā arī vienkārši aktīvai atpūtai. PowerBall ir ārkārtīgi efektīvs treniņu palīglīdzeklis muskuļu spēka palielināšanai pirkstos, plaukstās un rokās. PowerBall arī uzlabo asins cirkulāciju, nostiprina muskuļu saites un samazina sportā gūtās traumas.
Powerball Signature ir ar augstas kvalitātes rotoru (žiroskopu), kas var sasniegt vairāk kā 13 000 apg./min. ātrumu un radīt spēku aptuveni 18 kg. Powerball Regular ir arī “termo-josla”, kas nodrošina ciešu satvērienu un kontroli. Powerball Signature ir ļoti draudzīgs lietotājam, un tas ir ticis radīts, lai palīdzētu atveseļoties pēc sporta traumām un lai trenētu visu roku – īpaši rokas apakšējā daļas lokanumu. To lieto muzikanti, dažādos sporta veidos kā iesildīšanās instrumentu un cilvēki, kam ir problēmas ar plaukstas locītavas cīpslām, kā arī datorlietotāji (ASS).
Powerball Signature ir noņemama apakšējā daļa, kuras vietā var iemontēt Digitālo skaitītāju, ja ir tāda vēlēšanās.
 
Regulāra trenēšanās ar Powerball nāks par labu daudzu sporta veidu spēlētājiem. PowerBall ir nenovērtējams palīgs sporta veidos, kuros nepieciešams spēcīgs tvēriens un laba koordinācija.