Powerball Purple Haze

17,00
Nav noliktavā
Paziņot kad būs pieejams
Powerball Purple Haze
Kods: nsd_purplehaze
Tips Powerball
Skaitītājs
Gaisma
Auto palaišana
Garantija 2 gadi
Powerball ir rokas žiroskops – tenisa bumbiņas lieluma lode, kuras iekšienē brīvi rotē datora sabalansēts spararats.
 
Tiklīdz jūs ar vieglu locītavas kustību iegriežat brīvi rotējošo spararatu, žiroskops sāk ģenerēt neparastu spēku, ko pazīst arī kā žiroskopisko inerci. Šis spēks nekavējoties iedarbojas uz lietotāja pirkstiem, roku, locītavām, plecu un pat krūšukurvi.
 
Žiroskopa svars nesasniedz pat 300 gramu, taču tā grūdiens var būt līdzvērtīgs līdz pat 20 kilogramiem atkarībā no ātruma, ar kādu griežas žiroskopa rotors, - un pašreizējais pasaules rekords pārsniedz 16 000 apgriezienu minūtē! Tā ir liela slodze arī vissportiskākajiem un stiprākajiem cilvēkiem, jo tiek iedarbināti tādi pirkstu, roku, plecu un krūšu muskuļi, kurus parastajos vingrinājumos atstāj novārtā.
 
Papildinot 250 hercu augstas veiktspējas rotoru, Purple Haze modelis ir aprīkots ar 6 iebūvētām Ultrabrite LED gaismiņām, kas Power®Ball griešanās laikā spoži spīd.
Šīm gaismiņām nav nepieciešamas baterijas – sirreālo gaismu, kas apspīd roku rotora griešanās laikā, rada neliela indukcijas spole ap rotoru. Tas nozīmē – jo ātrāk tiek griezts rotors, jo spožāka ir gaisma!
 
Rotora LED krāsa: violēta
Ārējā apvalka krāsa: violēta
Svars: 278 grami
Aprīkojums: 2 iegriešanas auklas, instrukcija

Ar šo preci pērk