Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Smilšu filtra pildviela Polysphere Flowclear Bestway 58475

25,00 €
18,50
-26 %
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Smilšu filtra pildviela Polysphere Flowclear Bestway 58475
Kods: 58475
Tips Filtrs
Garantija 2 gadi

Flowclear Polysphere ir jaunās paaudzes smilšu filtru pildviela. Uzlabotā filtrēšanas tehnoloģija ievērojami palielina caurlaidību.

Polisfēru galvenā priekšrocība ir svars. 500 g polisfēru iepakojums aizstās 18 kg smilšu. Šāda pārsteidzoša atšķirība atvieglo filtra materiāla kopšanu, transportēšanu un palielina filtra kalpošanas laiku. Netoksisks materiāls ir viegli tīrāms un atkārtoti izmantojams.

Galvenās īpašības:

  • Materiāls: PET (lavsāns)
  • Lodes diametrs: 5 cm
  • Svars: 500 g.
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vilhelmine
Vilhelmine
pirms mēneša
Iegādājoties dārza šūpuļdīvānu, esam patīkami pārsteigti par ātro apkalpošanu, preces piegādes ātrajiem termiņiem. Tagad pirkums priecē mūs dārza teritorijā.
Santa
Santa
pirms 2 nedēļām
Paldies par ļoti labu un ātru piegādi. Kurjers bija ļoti laipns un pretī nakoš,un bērni ir neizsakāmi laimīgi par so batutu.
Anna
Anna
pirms mēneša
Ļoti labs klientu atbalsts un piegāde pat ātrāk, nekā sākotnēji norādīts pasūtījumā. Zviedru siena kalpo bērnam jau 3. gadu un jaunpasūtītsais masāžas galds atnāca ļoti ātri.
Agris
Agris
pirms mēneša
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.