Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Bestway 58497 baseinu smilšu filtrs un sūknis 5678 L, tvertne 9 kg

169,00
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Bestway 58497 baseinu smilšu filtrs un sūknis 5678 L, tvertne 9 kg
Kods: 58497
Tips Smilšu sūknis
Filtrēšanas ātrums 5678 l/st
Barošanas avots No tīkla
Jauda 230 W
Garantija 2 gadi

Smilšu sūknis ir jaudīga ierīce ūdens filtrēšanai. Katru minūti uz ūdens uzkrājas putekļi, smiltis un citi netīrumi, jo īpaši tad, kad cilvēki aktīvi lieto baseinu. Baseina filtrs var ietaupīt jūsu laiku un naudu, ko jūs tērētu, pilnībā nomainot ūdeni baseinā. Ūdens, kas tek caur filtru, tiek attīrīts ar kvarca smiltīm. Viss, kas jums jādara, ir ieprogrammēt sūkni ar smiltīm tīrīšanai, izmantojot 24 stundu taimeri. Smilšu filtrs ir izdevīgs arī tāpēc, jo tas prasa pildvielas maiņu tikai reizi dažos gados.

Specifikācijas:

  • Sūkņa produktivitāte: 5678 l/st.
  • Sistēmas produktivitāte: 5300 l/st.
  • Ieteicams baseiniem ar ūdens tilpumu: no 1100 līdz 42300 litriem
  • Tvertnes ietilpība: aptuveni 9 kg smilšu vai 250 g filtrējošo bumbiņu Polysphere Flowclear; (pārdodas atsevišķi);
  • Smilšu daļiņu izmērs: 0,45-0,85 mm;
  • Barošanas avots: 220 - 240 V
  • Jauda: 230W
  • Sistēmas svars (bez smiltīm): 15 kg
Komplektācija:
  • Filtra sūknis - 1 gab.
  • Gofrētas šļūtenes 38mm ar uzmavām pieslēgšanai baseinam - 3gab
Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vilhelmine
Vilhelmine
pirms mēneša
Iegādājoties dārza šūpuļdīvānu, esam patīkami pārsteigti par ātro apkalpošanu, preces piegādes ātrajiem termiņiem. Tagad pirkums priecē mūs dārza teritorijā.
Santa
Santa
pirms 2 nedēļām
Paldies par ļoti labu un ātru piegādi. Kurjers bija ļoti laipns un pretī nakoš,un bērni ir neizsakāmi laimīgi par so batutu.
Anna
Anna
pirms mēneša
Ļoti labs klientu atbalsts un piegāde pat ātrāk, nekā sākotnēji norādīts pasūtījumā. Zviedru siena kalpo bērnam jau 3. gadu un jaunpasūtītsais masāžas galds atnāca ļoti ātri.
Agris
Agris
pirms mēneša
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.