Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Vārtu komplekts 2in1, lielie vārti vai 2 mazie, 48x33x28,5 cm

19,00
Nav noliktavā
Paziņot kad būs pieejams
Vārtu komplekts 2in1, lielie vārti vai 2 mazie, 48x33x28,5 cm
Kods: 00006729
Izmērs 48-90x28,5-47 cm
Augstums 33-60 cm
Svars 0.72 kg
Garantija 2 gadi

Jūsu bērns ir futbola fans vai viņam patīk spēlēt ar bumbu? Futbola vārtu komplekts bērniem ir lieliska dāvana un ideāla nodarbošanās aktīvai laika pavadīšanai. Vārti ir piemēroti gan lietošanai ārā, piemēram, dārzā vai pludmalē, gan arī mājās. Tie attīsta maza sportista kustīgumu un veiklību. Komplektā ir divi vārti, kas ļaus laukumā aizvadīt īstu maču un justies kā profesionālam futbolistam. Futbola emocijas aizraus ikvienu!

Mēs piedāvājam fantastisku 2-in-1 futbola vārtu komplektu. Komplekts sastāv no diviem mazajiem vārtiem vai arī to var pārveidot vienos lielaj0s vārtos. Bumba ar pumpi ir iekļauti komplektā!

Bērnu vārtiem ir droša un viegla konstrukcija, kas padara tos viegli pārnēsājamus – Jūs varat ātri un bez piepūles pārcelt rotaļas no mājām uz pagalmu. Tīkls ir izturīgs. Vārtus ir viegli salikt un izjaukt, tāpēc tos var salocīt un paslēpt, kad bērni ar tiem nespēlējas. Komplekts noteikti kalpos bērniem ilgu laiku un sagādās daudz prieka.

Specifikācija:

  • liela vārtu izmērs: 90x60x47 cm
  • mazo vārtu izmērs: 48x33x28,5 cm
  • svars: ~ 695g

Komplektācija:

  • 3 sieti (divi mazi, viens liels)
  • 20 savienojumi
  • 12 caurules
  • 1 pumpis
  • 1 bumba

 

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Ruta
Ruta
pirms mēneša
Pasūtīju vingrošanas inventāru (riņķi, trepes) un prece ir ļoti labas kvalitātes! Piegāde ātra un kopumā pieredze pozitīva! Apmierināja piegāde, apmierināja klientu serviss un pasūtītā un saņemtā prece atbilst aprakstam
Arvis
Arvis
pirms 2 mēnešiem
Sveiki visiem! Iegādājos, Terases sildītāju, Enders Elegance un aizsargapvalku tam. Super ātra piegāde uz reģionu. Ieteikums, no manas puses- pielieciet pie cenas bet nokomplektējiet, sildītāju, ar gāzes reduktoru (klientu ērtībai). Paldies un veiksmi!
Janeks
Janeks
pirms 4 nedēļām
Strādāju par elektriķi un lai atvieglotu sev darbu ar buksiera ievilkšanu nopirku magnētu Esmu ļoti apmierināts paldies
Agris
Agris
pirms 5 mēnešiem
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Galina
Galina
pirms 3 mēnešiem
Paldies par gaiša kondicionēra Mitsubishi piegādi un profesionālo uzstādīšanu. Jums ir ļoti labie darbinieki !!!