Stepa - balansa līdzsvara vingrošanas bumba (bosu)

65,00 €
59,00
-10 %
10+ ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Stepa - balansa līdzsvara vingrošanas bumba (bosu)
Kods: DY-GB-075
Tips Balansa spilvens
Izmērs 58x58x30 cm
Krāsa Zila
Garantija 2 gadi

Gada siltā sezona ir jau ap stūri? Vai jūs vēlaties lepoties ar savu lielisko formu, bet trūkst laika pilnvērtīgiem treniņiem sporta klubā? Mēs piedāvājam jums lielisku risinājumu - moderno trenažieru- puslodi Bosu. Tas būs jūsu labākais palīgs fiziskās formas uzlabošanā un veselības stiprināšanā!

Bosu ir balansēšanas platforma-vingrošanas bumba ar noņemamiem espanderiem, uz kuras jūs varat stiprināt dažādas muskuļu grupas. Pirmkārt, tie ir vēdera preses un muguras muskuļi, bet ir iespējams izmēģināt vairākus citus vingrinājumus, kas attīsta arī roku un kāju muskuļus. Bosu daudzfunkcionalitāte, bez šaubām, jūs iedvesmos un motivēs!

Bosu trenažieris ir ideāls, lai attīstītu līdzsvaru un kustību koordināciju, uzlabotu stāju. Šis vingrošanas rīks ir piemērots gan statiskiem, gan dinamiskiem treniņiem. Tagad jūs varat organizēt pilnvērtīgas sporta nodarbības, neizejot no mājām! Dažādojiet savu fitnesa pieredzi ar Bosu palīdzību!

  • Materiāls: plastmasa, gumija;
  • Krāsa: zila;
  • Augstums: 30 cm;
  • Diametrs: 58 cm;
  • Espanderu garums: 48cm;
  • Maksimālais lietotāja svars: 150 kg.
Ar šo preci pērk
Hanteļu komplekts 2x10 kg
Hanteļu komplekts 2x10 kg
54,00 €
32,00
Tips: Hanteles
Svars: 20 kg
Garums: 48 сm
Masāžas jogas pilates putu rullis Yoga Roller 14x62cm, melns
Masāžas jogas pilates putu rullis Yoga Roller 14x62cm, melns
23,50 €
14,90
Tips: Masāžas rullis
Izmērs: 14x62 cm
Krāsa: Melna

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Anda
Anda
pirms 5 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms 3 mēnešiem
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 2 mēnešiem
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
11 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.