Vēdera preses trenažieris 67,5x60x61 cm, melns

29,00 €
26,99
2 ir veikalā
Saņem Veikalā Uzreiz! (Rīgā, Maskavas 418B)
Piegāde
Cena
Datums
Vēdera preses trenažieris 67,5x60x61 cm, melns
Kods: 00008558
Maksimālais svars 100 kg
Izmērs 68x60 cm
Augstums 61 cm
Garantija 2 gadi

Vēdera preses trenažieris ir paredzēts, lai droši un pareizi veiktu vingrinājumus. Trenažieris atvieglo tradicionālo vēdera preses vingrinājumu izpildi, kurus ne visi var veikt muguras vai iegurņa sāpju dēļ. Šis trenažieris nodrošina, ka muguras, rokas un galvas stāvoklis vingrinājuma laikā ir stabils un nerada risku jūsu veselībai. 

Trenažiera konstrukcija ir ērta un izturīga. Daļas, kas skar zemi, ir noapaļotas, lai nesabojātu virsmu. Videi draudzīgs galvas balsts, kuru ir viegli kopt un tīrīt. 

  • Krāsa: melna;
  • Materiāls: tērauds; polorons;
  • Maksimālā slodze: 100 kg;
  • Izmēri: garums - 67,5 cm; platums - 60 cm; augstums - 61 cm;
  • Svars: 3,6 kg;
  • Svars ar iepakojumu: 4,3 kg;

 

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Anda
Anda
pirms 5 mēnešiem
Pasūtīju pirmdien, sanāca aizķeršanās ar rēķinu. Uz zvanu atbildēja ātri un laipni,paskaidroja visu īsi un kodolīgi. Uz Jelgavu kušete atceļoja trešdienas rîtā. 👍🏻🥰
Birute
Birute
pirms 3 mēnešiem
Pārdevēji viegli un ātri atbild uz jautājumiem. Preces tika piegādātas laikā.
Anda
Anda
pirms gada
Labas cenas, ātrs kondicioniera uzstādīšanas termiņš, viss ritēja kā solīts un patiesi nepajautāja ne centu vairāk darba beigās! Liels paldies! Ieteikšu jūsu veikalu draugiem un paziņām! 👍
Kristine
Kristine
pirms 2 mēnešiem
Apkalpošana ātra, paku saņēmu 2 dienu laikā.
Stėja
Stėja
11 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.