Veikala adrese
Pasūtiet zvanot
10:00-19:00 darbadienās
10:00-17:00 brīvdienās

Atsvaru veste 15 kg Crossfit

29,00
Nav noliktavā
Paziņot kad būs pieejams
Atsvaru veste 15 kg Crossfit
Kods: 00006000
Izmērs 57x41 cm
Svars 15 kg
Krāsa Melna
Garantija 2 gadi

15 kg atsvaru veste izgatavota melnā krāsā un aprīkota ar Velcro, kas ļauj individuāli pielāgoties katrai ķermeņa pozai. Tas ir īpaši svarīgi sarežģītu vingrinājumu laikā. Materiāls ir izturīgs pret plīsumiem, mitrumu, turklāt neuzsūc smakas. 

Veste ir paredzēta, lai palielinātu pretestību un slodzi treniņa laikā. Tas ļaus īsā laikā uzlabot savu fizisko stāvokli, veiktspēju un sasniegt labākus rezultātus. Vestes izmantošana treniņa laikā uzlabojas dinamika un palielinās izturība. Lieliski piemērots gan amatieriem, gan profesionāliem lietotājiem, kuriem rūp pastāvīgs progress.

Treniņš ar vesti ļauj pārvarēt treniņu stagnāciju un uzlabot sasniegumus. Tāpat ļoti bieži vestes izmanto cilvēki, kuri vēlas atbrīvoties no nevajadzīgiem kilogramiem. Der atcerēties, ka parastas pastaigas laikā ar svaru vesti mēs sadedzināsim vairāk kaloriju nekā ejot bez slodzes.

SPECIFIKĀCIJA:

  • melna krāsa
  • pildījums: smiltis
  • vestes materiāls: poliesters
  • izmērs (garums / platums): 57 / 41cm
  • svars: 15kg

 

Ar šo preci pērk

Google Reviews Morex.lv Atsauksmes Morex.lv
4.7
Vilhelmine
Vilhelmine
pirms mēneša
Iegādājoties dārza šūpuļdīvānu, esam patīkami pārsteigti par ātro apkalpošanu, preces piegādes ātrajiem termiņiem. Tagad pirkums priecē mūs dārza teritorijā.
Santa
Santa
pirms 2 nedēļām
Paldies par ļoti labu un ātru piegādi. Kurjers bija ļoti laipns un pretī nakoš,un bērni ir neizsakāmi laimīgi par so batutu.
Anna
Anna
pirms mēneša
Ļoti labs klientu atbalsts un piegāde pat ātrāk, nekā sākotnēji norādīts pasūtījumā. Zviedru siena kalpo bērnam jau 3. gadu un jaunpasūtītsais masāžas galds atnāca ļoti ātri.
Agris
Agris
pirms mēneša
5/5. Vakarā pasūtīju preces kas bija uz vietas un nākošajā rītā braucu pakaļ. Kungi uz vietas vēl iedeva ratus lai vieglāk aizstumt līdz auto. Paldies, izmantošu vēl 👍
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.