Gaisa kondicionieris (siltumsūknis) Mitsubishi SRK/SRC63ZR-S

1587.00 €
Uz pasūtījumu pēc 1-2 dienām

Pievienot grozam

Ātrais Pirkums! (Bez Piegādes)
Vārds
Telefons
E-pasts
Kods: SRK_SRC63ZR_S

Gaisa kondicionieris (siltumsūknis) Mitsubishi SRK/SRC63ZR-S

Tips Mājas
Uzstādīšana 250 EUR
Telpa 90-120 m2
Patēriņš 1.85 kW/h
Dzesēšanas jauda 7.1 kW
Sildīšanas jauda 9 kW
Gaisa plūsma m³/min 23.5 m³/min
Kondicioniera izmērs 120x34x26 cm
Kondicioniera svars 15.5 kg
Invertora izmērs 80x64x29 cm
Invertora svars 45 kg
Dzesēšanas temperatūra ° C -15°C ~ +46°C
Sildīšanas temperatūra ° C -15°C ~ +24°C

Operatīvā montāža 250 eiro + bezmaksas piegāde Rīgā un 50 km rādiusā ap Rīgu.
 
Pierakstīšana montāžai 1-5 dienas pirms uzstādīšanas!
 
Bez drošības naudas un priekšapmaksas - maksājiet uz vietas meistaram!

 
SRK-ZR-S sērijas invertora gaisa kondicionētāji ir ideāli piemēroti lielas platības telpu kondicionēšanai. Pateicoties Powerful tehnoloģijas izmantošanai spēcīga gaisa plūsma izplatās visā telpā lielā ātrumā un lielos attālumos (līdz 17 m).
KLUSS
Pateicoties DC-invertors tehnoloģijai, gaisa kondicionieri SRK-ZR-S darbojas klusi, no 25 dB (A). Šādām jaudīgajām sistēmām šis skaitlis ir ļoti zems.
ĀTRI ATDZESĒ
Moderno aerodinamisko tehnoloģiju izmantošana nodrošina šīs sērijas gaisa kondicionētājiem augstu jaudas līmeni. Lai atdzesētu telpu tikai dažu sekunžu laikā, tālvadības pultī nospiediet pogu HI POWER.
ATDZESĒ BEZ CAURVĒJA
3D AUTO režīmā iekšēja bloka žalūzijas nepārtraukti pagriežas pa kreisi un pa labi, kā arī uz augšu un uz leju - radītā gaisa plūsma tiek savīta, kļūst spēcīga, tilpumiska un uzreiz sajaucas ar telpas gaisu. Pateicoties šim režīmam, gaiss, kas iznāk no kondicioniera, sasniedz visattālākos telpas stūrus, un caurvējš līdz ar saaukstēšanos telpās, kurās darbojas SRK-ZR-S gaisa kondicionieris, nav iespējams. Ar vienu tālvadības pults AIR FLOW pogas nospiešanu var mainīt gaisa plūsmas virzienu uz augšu/uz leju un pa kreisi/pa labi, tādējādi radot dažādus gaisa kondicionēšanas scenārijus.
DAUDZPAKĀPJU GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA
Kondicionieri SRK-ZR-S rūpējas par jūsu veselību. Gaiss telpā, kur tie darbojas, būs tīrs un svaigs, kā mežā pēc lietus.
IZNĪCINA ALERGĒNUS
Power Inverter kondicionieri ir aprīkoti ar unikālu un jaudīgu anti-alerģisku attīrīšanas sistēmu, kas novērš mājsaimniecības alergēnu iekļūšanu gaisā.
CĪNĀS AR NEPATĪKAMĀM SMAKĀM
Lai saglabātu svaigu gaisu, novēršot nepatīkamas smakas, tiek izmantots vairākkārt lietojams fotokatalītiskais dezodorējošais filtrs.
JONIZĒ GAISU 24 STUNDAS DIENNAKTĪ
Jonizācijas sistēma piepilda gaisu telpā ar negatīvajiem joniem. Šis process notiek pat tad, ja gaisa kondicionieris ir izslēgts. Ieslēgtā stāvoklī šis efekts ir lielāks. Pateicoties tam, gaiss telpā vienmēr būs svaigs, piemēram, kā pie kalnu strauta vai mežā pēc lietus.
EKONOMISKS
Pateicoties invertora tehnoloģijai, šīs sērijas modeļiem ir visaugstākais enerģijas patēriņa līmenis (A klase) un augsts energoefektivitātes koeficients. SRK-ZR-S gaisa kondicionieri uz vienu kilovatstundu saražo līdz 3,58 kW aukstuma (EER rādītājs).
SASILDA SALA LAIKĀ
Šīs sērijas klimata sistēmas darbojas visu gadu - tās ļauj uzturēt komfortablu temperatūru mājās apkures režīmā, pat ja ārējais termometrs rāda -15 grādus.
DEŽŪRAPKURE
Night Setback režīmā gaisa kondicionieris neļauj iekšējai temperatūrai nokrist zemāk nekā 10 ° C. Šī funkcija ir pieprasīta lauku mājās - ar tās palīdzību māja nezaudē siltumu un nesasaldē, ja saimnieki ir prom. Turklāt šis režīms ir diezgan ekonomisks.
VIENKĀRŠA UN ERGONOMA VADĪBA
Jauna tālvadības pults piedāvā jaunas gaisa kondicioniera darbības kontroles iespējas. Tagad lietotājam ir pieejamas 4 taimera programmēšanas opcijas katrai nedēļas dienai. Maksimālais programmu skaits nedēļā ir 28 (!).

Piegāde
Montāža Rīga +50km
Montāža Latvija
Saņem Pats
Kurjers Rīgā
Rajonu centri
Rajoni
Montāža Lietuva
Montāža Igaunija
Kurjers
Cena
250 EUR
275 EUR
Bezmaksas!
15 EUR
19 EUR
22 EUR
295 EUR
295 EUR
19 EUR
Datums
1-5 dienas
1-5 dienas
1-2 dienas
2-3 dienas
2-3 dienas
2-3 dienas
1-5 dienas
1-5 dienas
1-4 dienas
Piegādes valsts

Apmaksa
Skaidrā naudā:
Mūsu veikalā
Pie piegādes Latvijā
Bankas pārskaitījums:
Jebkuram piegādes veidam
Online maksājums:
Jebkuram piegādes veidam

Garantija 2 gadi

Ar šo preci pērk

Ievadiet savu telefona numuru un mēs Jums pārzvanīsim
Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Vairāk